Mobilā versija
+2.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
4. augusts, 2016
Drukāt

“Rīgas satiksme” plāno aizņemties 100 miljonus eiro (1)

Foto: LETAFoto: LETA

SIA "Rīgas satiksme" pašapkalpošanās biļešu automāts e-talonu iegādei sabiedriskajā transportā, kas uzrāda, ka biļete vienam braucienam maksā 1,20 EUR.

Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmums “Rīgas satiksme” plāno aizņemties 100 miljonus eiro investīciju projektu finansēšanai, aģentūrai BNS pastāstīja kompānijas preses sekretārs Viktors Zaķis.

Viņš norādīja, ka kompānija plāno aizņemties līdzekļus, lai realizētu zemās grīdas tramvaja ieviešanas projekta otro posmu, nodrošinātu elektrotransporta kustību Skanstes ielā, iegādātos ar ūdeņraža elementu darbināmus transportlīdzekļus, izbūvētu ūdeņraža ražošanas, uzglabāšanas un uzpildes infrastruktūru, kā arī īstenotu citus “Rīgas satiksmes” projektus.

Informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā liecina, ka “Rīgas satiksmes” izsludinātā iepirkuma ietvaros tiek rīkota sarunu procedūra. Iepirkuma uzvarētāju plānots noteikt pēc saimnieciski izdevīgākā piedāvājuma.

Piedāvājumus pretendenti var iesniegt līdz 5.septembrim.

“Rīgas satiksme” nodrošina Rīgā pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem, kā arī apsaimnieko autostāvvietas pilsētas ielu malās. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paskatoties uz viņu biļešu cenām viss skaidrs: godīgā tirgū neviens tādam neaizdotu vairāk par 5EUR!
    Bet nu valsts uzņēmums, garantijas ir – ej nu tu sazini.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+