×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
28. novembris, 2013
Drukāt

Romana Korovina izstāde „Melnais cimds”

Foto - stock.xchngFoto - stock.xchng

No 29. novembra līdz 2014.gada 10. janvārim Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā skatāma Romana Korovina izstāde „Melnais cimds”.
„Melnajā cimdā” katrs divdaļīgais mākslas darbs ir saīsināts komikss: starp diviem uzmetumus atgādinošiem gleznojumiem ir norisinājies notikums, kas parādīts ar diskrētiem, bet trāpīgiem līdzekļiem, precīzi vizuāli fiksējot divus punktus un nogriezni starp tiem uz dzīves taisnes. Tas. kas noticis pirms tam un sekos, ir nezināms un reizē nojaušams.  Skatītājam tiek dota iespēja pamanīt atšķirības attēlos un atrast sevi uz attiecīgās taisnes.
Romans Korovins (1973), absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu, kopš 2004. gada veido personālizstādes. Autors pazīstams saistībā ar tādiem Latvijas kultūras vides dalījumiem un grupām, piemēram, tekstgrupu „Orbīta”, „Vilks Production” studiju, kā arī Latvijas fotomākslinieku eliti, kas regulāri tiek prezentēta ārvalstīs, taču vienlaicīgi Romans Korovins stāv ārpus tiem, nesaistoties ne ar vienu līdz galam.
Izstāde apskatāma Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā, Alberta ielā 13, 7. stāvā, katru darba dienu no 12.00-18.00.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+