×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
29. septembris, 2012
Drukāt

RTU šogad uzņemti 407 ārzemju studenti

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) rudens semestrī līdz 25.septembrim ir uzņemti 407 ārvalstu studenti, aģentūru LETA informēja RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamenta projektu vadītāja Elīna Kļaviņa.

Kļaviņa atzīmēja, ka 2012./2013.akadēmiskajā gadā šis skaits būs daudz lielāks. Rudens semestrim RTU Ārzemju studentu departaments saņēma kopumā 604 pieteikumus no vairāk nekā 40 valstīm visā pasaulē. Tas ir uz pusi vairāk nekā pagājušajā gadā.

Līdz 25.septembrim RTU uzņēmusi 5494 studentus, no tiem 4011 uzņemti pamatstudijās un 1483 – augstākā līmeņa studijās. Pašlaik visas piedāvātās budžeta vietas ir aizpildītas un papildu uzņemšana uz budžeta vietām netiek organizēta.

No RTU maksas programmām šogad vispieprasītākās ir Muitas un nodokļu administrēšana, Uzņēmējdarbības loģistika un Automobiļu transports. Visas trīs ir profesionālā bakalaura studiju programmas.

Kā ziņots, salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad RTU bija palielināts budžeta vietu skaits pamatstudiju programmās. Jaunajiem studentiem bija pieejamas 2153 budžeta vietas, kas bija lielākais budžeta vietu skaits Latvijas augstākās izglītības iestāžu vidū.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+