Mobilā versija
+17.1°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
12. septembris, 2014
Drukāt

Rudens modes tendences manikīrā 2014

1. Forma un garums

1no4
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com
Foto – Shutterstock.com

Ar jaunās sezonas „Rudens – ziema 2014-2015” atnākšanu, parādās jaunās modes dvesmas ne tikai grima un frizūru jomā, bet arī manikīrā. Dizaineri nagu industrijā piedāvā lielisku manikīru sakopojumu, par kuru pastāstīs Intensa.pro redakcija.

Joprojām modēl ir noapaļota nagu forma. Nagu plāksnes brīvas malas garums var būt īsais, 2-3 milimetru garumā, vai vidējais – ap 5 milimetriem.

Mandeļveidīgas nagu formas cienītājas var priecāties, jo tā atkal ir modē jaunajā Rudens-ziemas sezonā.

  1. Forma un garums
  2. Krāsu gamma. Bordosarkans
  3. Plūmes krāsa
  4. Zelts

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+