×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
14. maijs, 2016
Drukāt

Saldus kombināts laiž apgrozībā zemessardzes konfektes “Gotiņa” (3)

Foto-LETAFoto-LETA

SIA “Saldus pārtikas kombināts” laidusi apgrozībā piena konfektes “Gotiņa” ar zemessardzes logo, kas veltītas zemessardzes 25.gadadienai, aģentūru LETA informēja Zemessardzes štāba vadības grupas speciāliste Guna Freimane.

Ideja par konfektes “Gotiņa” noformēšanu ar zemessardzes logo radās zemessardzes orķestra diriģentam Andim Karelim un mūziķim Viesturam Leitholdam.

Plānots, ka zemessardzei veltītā dizaina konfekte saglabās savu vietu veikalu plauktos arī pēc zemessardzes 25.gadadienas. “Gotiņas” Saldū tiek ražotas jau no 1960.gada. Sākumā tie bija nelieli apjomi tikai Latvijas tirgum. Pašlaik konfektes ir iecienītas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Vācijā. Tās ir zināmas un tiek eksportētas arī uz Lielbritāniju, ASV, Īriju, Čehiju, Bulgāriju, Azerbaidžānu un Norvēģiju. Konkursā “Made ir Latvia” šie kārumi vairākus gadus pēc kārtas ieguvuši godalgotas vietas kategorijā “Eksportētākais produkts”.

Šī gada 23.augustā zemessardze svin 25.dibināšanas gadadienu. Pārliecība par tautas pašaizsardzības organizācijas nepieciešamību radās 1991.gada barikāžu dienās. Atjaunojot valstisko neatkarību, Latvijas tauta par savas valsts drošības garantu izvēlējās Latvijas zemessardzi. Šodien zemessardze ir izveidojusies par skaitliski lielāko Nacionālo bruņoto spēku struktūru un valsts aizsardzības pamatu. Zemessardze dod iespēju Latvijas pilsoņiem brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību. Tautas patriotisms un valsts mīlestība ir ļāvusi saglabāt zemessardzes pastāvēšanu un organizācijas spēku 25 gadu garumā, norāda Freimane.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Randy, Latvija & BR-Deutschland, €U Atbildēt

    konfektes “Gotiņa”>>>
    Kam shaadi cukura paarsatinaati SUUDI vispaar vajadziigi??? Musu Zemessardzei vajag G3, pietiekoshi daudz patronu treninjiem, ‘Gustsson’, ‘Stinger’ un ‘Javelin’!!!

  2. Freimane pārāk lišķīgi komplimentē varnešiem ?

Draugiem Facebook Twitter Google+