×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
30. aprīlis, 2014
Drukāt

“Scorpions” bundzinieks Dubaijā nonācis cietumā par “islāma apvainošanu”

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Vācu smagā roka grupas “Scorpions” bundzinieks gandrīz mēnesi atrodas cietumā par “islāma apvainošanu” un aizskarošu uzvedību Dubaijas starptautiskajā lidostā, trešdien vēstīja ārzemju mediji.

ASV pilsoni Džeimsu Kotaku aizturēja 3. aprīlī, pārsēžoties reisā uz Bahreinu. Tur viņam bija jāuzstājas Pirmās formulas (F-1) “Grand Prix” sacīkstēs.

Otrdien tiesa piesprieda Kotakam vienu mēnesi ilgu cietumsodu. Tā kā lielāko daļu no piespriestā soda viņš jau izcietis, mūziķi atbrīvos pēc vienas vai divām dienām.

“1. vai 2. maijā jābeidzas viņa cietumsoda termiņam,” sacīja Kotaka advokāts. “Šodien tika nopirkta viņa lidmašīnas biļete, kā arī es samaksāju piespriesto naudassodu par alkohola lietošanu.”

Laikraksts “Gulf News” ziņo, ka Kotaks esot bijis piedzēries un atteicies iekāpt vienā lidmašīnā ar pakistāniešu un afgāņu pasažieru grupu.

Viņš esot “sācis lamāties”, nopēlis “neizglītotos musulmaņus” un rādījis vidējo pirkstu pakistāniešiem, liecināja lidostas darbinieki.

Kotaks atzina, ka bija lietojis alkoholu, bet noliedza vainu visos pārējos apsūdzības punktos, vēsta avīze “The National”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+