Mobilā versija
+8.0°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
8. augusts, 2016
Drukāt

Sebra gredzens ticis Anžem, Radziņas kulons – Cīrulei (1)

Latvijas Nacionālā teātra aktieri fotografējas kopbildei svinīgajā teātra sezonas atklāšanas pasākumā, kurā tika pasniegtas jau tradicionālās teātra balvas - Veltas Līnes un Kārļa Sebra gredzeni, Elzas Radziņas kulons, kā arī godināti pagājušās sezonas noslogotākie aktieri un labākie tehniskie darbinieki.Latvijas Nacionālā teātra aktieri fotografējas kopbildei svinīgajā teātra sezonas atklāšanas pasākumā, kurā tika pasniegtas jau tradicionālās teātra balvas - Veltas Līnes un Kārļa Sebra gredzeni, Elzas Radziņas kulons, kā arī godināti pagājušās sezonas noslogotākie aktieri un labākie tehniskie darbinieki.

Foto - LETA

Papildināta ar fotogaleriju.

Latvijas Nacionālajā teātrī šodien svinīgās sezonas atklāšanas sanāksmē pasniegtas tradicionālās teātra balvas, un Elzas Radziņas kulonu saņēma pagājušās sezonas labākā aktrise Agnese Cīrule, savukārt Kārļa Sebra gredzens tika pagājušās sezonas labākajam aktierim Uldim Anžem.

Cīrule Radziņas kulonu saņēma par līgavas lomu izrādē “Asins kāzas” un Deas lomu izrādē “Cilvēks, kas smejas”, savukārt Anžem Sebra gredzens ticis par Lāčplēša lomu izrādē “Uguns un nakts”.

Par spožu atgriešanos teātra profesijā īpaša atzinība tika Valdim Lūriņam par Andrē lomu izrādē “Ak, tētīt…”.
Savukārt Veltas Līnes ceļojošā balva Antas Klints gredzens – par spilgtāko mīlētājas lomu aizvadītajā sezonā – tika Evijai Skultei par Ebijas lomu izrādē “Mīla zem gobām”.

Savukārt aizvadītās sezonas Gada izrādes balva tikusi Lielajā zālē iestudētajai “Uguns un nakts” – režisors Viesturs Kairišs, bet mazajos laukumos izrādei “Zēns” – režisors Elmārs Seņkovs.

Aizvadītās sezonas nodarbinātākie aktieri ir Līga Zeļģe, Agnese Cīrule, kā arī Kaspars Aniņš.

Tikmēr aizvadītās sezonas labākie tehniskie darbinieki – grāmatvede Inga Brasliņa, videomāksliniece Linda Ģībiete, skaņotājs Jānis Lide, kā arī butafors Aigars Tafkins.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … Vai tiesam Sebra gredzens varetu but tik vertiga balva mums latviesiem … jo sis kompartijas slavinatais aktieris tomer nav pelnijis tik paliekosu latviesu tautas slavu … !!!

    … Vel nav atklata pilniba pat vina darbiba, vai tas iztrukums, pat Nacionala Teatra kritiskajos brizos, proti: 1941 vasara, un 1944.g. 5-8 oktobrim kad si teatra eka gandriz tika nodedzinata … no pasu latviesu izmisuma kritusiem sagustitajiem, vacu Vaciju armijas zandarmu uz Rigas ielam apcietinatiem un ieslodzitajiem teatri, tulitejam transportam uz Vaciju … citi aktieri izglaba so eku … palaizot un izvadot personigi daudzu gimenu galvas, skatoties no humanam vertibam, bet riskejot ar savu dzivibu … !

    … Luk, kur vel neatklati un tautai nezinami Nacionala teatra aktieri kuriem teatra eka un cilvecibas vertibas staveja augstak par visu, bet tie vel nav pat vecas nominaklaturas piemineti .. !

    … Kauns but istam latvietim … Bezabrene !

Boriss Teterevs: "Brīnums, ka tas izdevās!" Prado muzeja debija Baltijā (5)Rīgā apskatāmi leģendāru mākslas klasiķu – Rubensa, Goijas, Veronezes, van Deika un citu – šedevri.
Draugiem Facebook Twitter Google+