×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
17. decembris, 2015
Drukāt

Septiņas šķiršanās nokrāsas jeb Kā attiecības pārtrauc vīrieši (1)

skirsanas-paris-strids

Attiecību izjukšana un šķiršanās lielākajā daļā gadījumu nav notikums, ko alkstam atzīmēt ar glāzi šampanieša, lūpās rotājoties plašam smaidam. Protams, izņēmumi ir un tos, visticamāk, esi (ar atvieglojumu) piedzīvojusi arī tu, taču visbiežāk šķiršanos pavada skumjas, vilšanās sajūta, dusmas… Vārdu sakot, emociju karuselis ir visai košs un reizēm no tā izkāpjam arī ar sliktu dūšu.

Kā izrādās, attiecību izjukšanai var būt dažādi scenāriji, no kuriem lielāko daļu sava mūža laikā piedzīvo katra no mums. Lūk, leģendārā šķiršanās ar īsziņas palīdzību, tā dēvētā “klusā attālināšanās” un citi attiecību izbeigšanas veidi! Cik no tiem esi piedzīvojusi tu?

Pagodinošā īsziņa

Kā vēstī Womenshealth.com, savu apogeju šis attiecību pārtraukšanas veids piedzīvoja 2000. gadā, kad, aiztaupot visnotaļ nepatīkamas sajūtas un svīstošas plaukstas, kļuva populāri attiecības pārtraukt ar telefona palīdzību. Daiļrunīga vai, tieši otrādi, lakoniska īsziņa konstruktīvā veidā ļāva paust to, ko citādi nebūtu spēts izklāstīt teju stundas garumā, gan tev, gan vīrietim mokoši dīdoties kādā kafejnīcā un blenžot vienam uz otra kurpēm.

Nereti šī īsziņa gan nāca gluži kā atbrīvošanas zvani, arī tev jūtoties līdzīgi un nespējot saņemties savās emocijās dalīties neērtā sarunā aci pret aci. Taču varam apgalvot, ka tāpat esi piedzīvojusi arī reizes, kad īsziņa ar tekstu “Piedod, netikšu ne šodien, ne rīt, ne nākamajā tūkstošgadē!” ir satricinājusi tavas pašapziņas pamatus.

Vīrietis – spoks

Vēl neciešamāks veids, kā tikt pamestai ar īsziņas starpniecību, šķiet, ir vien netikšana pamestai vispār. Citiem vārdiem sakot, vīrietis, ar ko viss it kā virzījies tik gludi, attiecībām kļūstot arvien aizraujošākām, pēkšņi izgaist. Sākotnēji tu raizējies, iespējams, pat apzvani viņa ģimeni un draugus (protams, ja zini, kam zvanīt), slimnīcas un, ja sadūšojies, pat darba vietu, taču vēlāk atklāj, ka nu jau bijušais partneris ir bijis vien “spokošanās” tehnikas piekritējs. Un labi vien ir! Vai tad tev tāds gļēvulis būtu bijis vajadzīgs?

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. apmazgāties vajag, tad attiecības tik ātri nebeigsies !

Draugiem Facebook Twitter Google+