Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
12. aprīlis, 2015
Drukāt

Sieviete no policijas vēlas piedzīt vairāk nekā 85 000 eiro (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesā 21.aprīlī būs pasludināts spriedums Andas Pilmanes prasībā pret Valsts policiju (VP) par 85 372 eiro piedziņu saistībā ar dienesta laikā gūto arodslimību.

Kā aģentūrai LETA norādīja VP preses pārstāve Sigita Pildava, prasītāja vērsusies pret VP par veselībai nodarītā kaitējuma atlīdzību 60 000 latu (85 372 eiro) apmērā sakarā ar dienesta laikā VP iegūto arodslimību.

Pieteicējai dienesta laikā VP radītas fiziskas un emocionālas pārslodzes, ilgstoša darba veikšana statiskajās pozās pie datora, darba laikā netika nodrošināts regulārs atpūtas laiks, netika nodrošinātas likuma prasībām atbilstošas veselības pārbaudes, tostarp netika atlīdzināti izdevumi par redzes pārbaudi un briļļu iegādi.

VP Pilmanes pieteikumu neatzīst pilnībā, uzskata to par nepamatotu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ................... Atbildēt

    arodveselība arī ir bizness……..

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+