×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
15. decembris, 2016
Drukāt

Siguldas klubos piekauj apmeklētājus; tiesa atsakās agresīvo vīrieti apcietināt (1)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Šī gada 16.oktobra naktī kādā Siguldas spēļu zāle agresīvs vīrietis bez iemesla uzbrucis un piekāvis četrus bāra apmeklētājus. Par šo gadījumu policijā iesniegums no cietušajiem netika saņemts, tomēr likumsargi, informēti par starpgadījumu, nākamajā dienā uzsāka notikušā apstākļu skaidrošanu. Policistiem no spēļu zāles izdevās iegūt video materiālu, kur agresīvais uzbrucējs ir redzams, kā arī noskaidrot vienu no četriem cietušajiem, kurš pēcāk arī iesniedza policijā iesniegumu par miesas bojājumu nodarīšanu, informēja policijā.

Policijas darbiniekiem, pārbaudot pieejamo informāciju, iespējamo huligānu izdevās noskaidrot. Uzzinot, ka agresīvais vīrietis ir kāds 1982.gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, likumsargi uzsāka viņa meklēšanu.

Veicot izmeklēšanas pasākumus, tika noskaidrots, ka šis pats vīrietis atkal izrādījis agresiju un nodarījis miesas bojājumus citai personai, proti, naktī no 10. uz 11.decembri kādā citā Siguldas klubā vīrietis bez pamatojuma iesitis citam kluba apmeklētājam. Cietušais ar gūtajiem miesas bojājumiem nogādāts medicīnas iestādē.

12.decembrī Valsts policijas (VP) Siguldas iecirkņa policisti, veicot operatīvos pasākumos, vīrieti aizturēja.

Pret vīrieti par notikušo uzsākts kriminālprocess par huligānismu, kas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

VP lūdza tiesu piemērot aizturētajam vīrietim drošības līdzekli apcietinājumu, taču tiesa šo lūgumu neuzskatīja par pamatotu un noraidīja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kamēr tiesnesis pats nav uz savas ādas
    izbaudījis huligānu – nav pamata !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+