×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. maijs, 2015
Drukāt

Sirmgalvei izkrāpj 7000 eiro; policija brīdina uzmanīties no telefonkrāpniekiem (2)

© lassedesignen - Fotolia.com© lassedesignen - Fotolia.com

Aizvadītajās brīvdienās Valsts policija kārtējo reizi saņēmusi informāciju par telefonkrāpniekiem, kuri cenšas izkrāpt naudu – vienā no gadījumiem vecāka gadagājuma kundzei ļaundari izkrāpa 7000 eiro, informē VP.

Policija aicina iedzīvotājus neuzticēties nepazīstamiem zvanītājiem un informēt vecāka gadagājuma radiniekus un paziņas par šāda veida krāpniecību.

Pagājušajās brīvdienās 1934. gadā dzimusi kundze vērsās policijā, jo viņai izkrāpta liela naudas summa. Viņai uz mājas telefonu zvanījis kāds vīrietis un teicis, ka viņas dēls izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, kurā cietusi kāda meitene. Lai kundzes dēls varētu izvairīties no paredzētā soda, viņai jāsamaksā 7000 eiro.

Pēc brīža uz kundzes dzīvesvietu ieradies nepazīstams vīrietis, kurš paņēmis sagatavoto naudu un devies projām. Neskatoties uz to, ka kundze neatpazina zvanītāju un vīrieti, kuram atdeva naudu, viņa arī nebija sazinājusies ar savu dēlu, lai pārliecinātos par stāstītā patiesumu.

Arī kādai 1922. gadā dzimušai sirmgalvei telefonsarunā tika pieprasīti 25 tūkstoši eiro. Viņai šāds zvans licies aizdomīgs, tādēļ nekavējoties par to ziņojusi policijai.

Policija atkārtoti aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un neuzticēties nepazīstamiem zvanītājiem, sazināties ar radiniekiem un noskaidrot situāciju, kā arī informēt policiju par šāda veida krāpniecību.

Vecāka gadagājuma cilvēki nereti naudu glabā un krāj mājās, tādēļ krāpnieki to izmanto. Policija lūdz iedzīvotājiem nebūt vienaldzīgiem un informēt vecāka gadagājuma radiniekus un paziņas par riskiem, uzglabājot lielas naudas summas mājās.

Parasti krāpnieki darbojas viltīgi un zvana no dažādiem tālruņa numuriem, jautā par radiniekiem un iegūto informāciju izmanto, lai iegūtu uzticību un izkrāptu naudu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nāvīgi bagāti tie LV sirmgalvji! Trūcīgie laikam visi ir plikgalvji

  2. AK ŠIE NABADZĪGIE LATVJU SIRMGALVJI…

Draugiem Facebook Twitter Google+