“Skonto” otro reizi šomēnes neatstāj cerības “Liepājas metalurga” futbolistiem 0

Pārceltajā Latvijas “SMScredit.lv Virslīgas” futbola čempionāta spēlē trešdien kopvērtējuma līderi “Skonto” savā laukumā ar rezultātu 2:0 (2:0) uzveica “Liepājas metalurga” komandu.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20
“Es pat nespēju iedomāties, ka pieaugušai sievietei var kaut ko tādu teikt” – sieviete vilcienā piedzīvojusi nepatīkamu izturēšanos no diviem pusaudžiem

Kaut mājinieki guva tikai divus vārtus, viņu pārsvars mačā bija ļoti izteikts un kopvērtējuma līderi uzveica Liepājas klubu otro reizi pusotras nedēļas laikā.

Cīņas rezultātu 16.minūtē pēc stūra sitiena atklāja Aleksandrs Fertovs, bet 35.minūtē mājinieku pārsvaru dubultoja Nauris Bulvītis, kurš izcēlās pēc soda sitiena. Zīmīgi, ka abi vārti tika gūti ar atkārtotiem sitieniem.

Jau pirmajā puslaikā “Skonto” komandai bija iespēja iegūt trīs vārtu pārsvaru, kad Artūrs Karašausks tika nogāzts soda laukumā, tomēr liepājnieku vārtsargs Raivo Varažanskis atvairīja paša Karašauska izpildītu “pendeli”. Arī otrajā puslaikā “Skonto” futbolistiem tā arī vairs neizdevās gūt vārtus.

Šī spēle bija pārcelta no čempionāta pirmā apļa.

Liepājas kluba kontā nu jau ir trīs zaudējumi pēc kārtas, turklāt pirmajā no tiem 10.augustā piedzīvots zaudējums savā laukumā tieši pret “Skonto” komandu ar rezultātu 0:5.

Savukārt “Skonto” komanda šīs sezonas čempionātā zaudējumus vēl nav piedzīvojusi. Otrajā aplī vien Rīgas kluba kontā tagad ir septiņas uzvaras un divi neizšķirti, bet kopējā vārtu attiecība ir 29:2.

Vēlāk no piektdienas līdz pirmdienai tiks izspēlētas piecas čempionāta 18.kārtas spēles, noslēdzoties turnīra otrajam aplim.

Virslīgas kopvērtējumā “Skonto” 17 spēlēs iekrājusi 41 punktu, savukārt 35 punkti 15 spēlēs ir “Ventspils” komandai. Trešā ar 34 punktiem 17 spēlēs ir Rīgas “Daugava”, bet tai ar 33 punktiem 16 cīņās seko čempionvienība Daugavpils “Daugava”. Piektajā pozīcijā ar 23 punktiem 17 mačos ir Jūrmalas “Spartaks”, kuriem punktu zaudē “Liepājas metalurgs”. Tiesa, liepājnieki aizvadījuši par vienu maču mazāk.

“Jūrmala” ar 17 punktiem 16 mačos ir septītā, bet astoto vietu ieņem “Metta”/LU komanda, kurai 17 spēlēs izcīnīti astoņi punkti. Tikpat punktu ir arī Ilūkstes NSS futbolistiem, bet viņi aizvadījuši par spēli mazāk. Tikmēr “Jelgava” ar septiņiem punktiem 17 cīņās ieņem desmito pozīciju.