Horoskopi un mistika

Slaukot māju, attīri to no sliktās enerģijas. Kā tas darāms? 16

Foto – Fotolia

Senos laikos slotām un grīdas birstēm bija īpaša, sakrāla nozīme. Ar to spēka palīdzību no mājas izdzina visu ļauno, atbrīvojās no nepatikšanām, aizslaucīja naudas trūkumu. Ir daudz buramvārdu par slotu, kurus senči lika lietā, lai piesaistītu mājai labklājību un bagātību.

Kā aizslaucīt no mājas negatīvu enerģiju, slimības un sliktas domas
Dilstošā mēnesī izslauka visu māju ar slotu, gružus sakopo tieši pie ieejas mājā – pie sliekšņa. Slieksnis uzskatāms par robežu starp divām pasaulēm. Gružus savāc uz liekšķeres, no tās saber maisiņā un tūlīt pat arī pārkāpj savas mājas slieksnim ar vārdiem “Gruži pie gružiem, labais pie labā. Svešu sliktumu nevajag, sūtu turp, no kurienes nācis.” Atkritumus iznes uz ielas kopā ar slotu. Neatskatoties iet mājās.

Kā senos laikos ar slotu veiksmi zaga
Senos laikos bija zināms rituāls, ar kura palīdzību varēja nozagt veiksmi bagātākiem un veiksmīgākiem cilvēkiem.
Šim mērķim ņēma slotu, gāja pie veiksmīgā cilvēka sētas un sāka slaucīt zemi pie vārtiņiem, skaitot buramvārdus: “Tavu veiksmi paņemu sev.” Savākto zemi nesa pie sevis mājās un iemeta savā atkritumu traukā. Šiem atkritumiem bija “jānakšņo” mājās. Pēc tam tos varēja izsviest. Turklāt laimīgajam kaimiņam nekāds sliktums netika nodarīts!

Kurās dienās slaucīt, lai piesaistītu naudu

Ja vēlies ne tikai iztīrīt māju, bet arī piesaistīt naudu, tautas gudrība iesaka to darīt šajās nedēļas dienās.

Pirmdienā slaucīt nedrīkst – var naudu pazaudēt.

Otrdienā slaucīt – var naudu atrast. Šajā dienā, pateicoties tīrīšanai, var atrast iepriekšējā dienā noslēptu krājumiņu vai pazaudētu naudu.

Trešdienā tīrīt māju – veiksmīga tirgošanās. Šajā dienā slaukot grīdu, var piesaistīt veiksmi biznesā un tirdzniecībā.

Ceturtdienā šādi izslauka naudas trūkumu. Lai to paveiktu, atver visus logus, lai putekļi, zaudējumu un nabadzības enerģija varētu izplūst pa logu.

Piektdienā slaucīt – naudu pazaudēt.

Sestdienā slotu vicināt – naudu palaist garām.

Svētdienā slaucīt – apkrauties ar problēmām. Šī diena nav paredzēta tīrīšanai.

Avots: Misstits.ru

Saistītie raksti
LA.lv