×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
27. janvāris, 2017
Drukāt

Slazdā iekrīt pats. Malumednieks ar cilpām medījis stirnas (2)

pizap.com14855235720431

Valsts policija kopā ar Ziemeļvidzemes virsmežniecības pārstāvjiem Vijciema pagastā mežā konstatējusi nelikumīgi uzstādītas medību cilpas, kas paredzētas meža dzīvnieku ķeršanai. Par nelikumīgām medībām aizturēts 55 gadus vecs vīrietis, policijā uzsākts kriminālprocess.

Pēc informācijas saņemšanas par iespējamām nelikumīgām medībām ceturtdienas rītā ap pulksten 8, pārbaudot norādīto vietu, tas apstiprinājies – mežā konstatētas četras izvietotas medību cilpas, pie kurām bija svaigi izbērtas kartupeļu mizas. Cilpas veidotas no metāla trosēm. Lai malumednieku pieķertu, veicot nelikumīgās darbības, notikuma vietā, netālu no šīs vietas slēpti tika uzstādīta videonovērošanas kamera. Jau pēc neilga brīža videokamerā pamanīts kāds vīrietis, kurš dodas pie uzstādītajām cilpām. Pēcāk 1961.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts. Viņš savu vainu atzina un paskaidroja, ka cilpās vēlējies notvert stirnas.

Par noziedzīgo nodarījumu Valkas iecirkņa policisti uzsāka kriminālprocesu par aizliegtu vispārbīstamu līdzekļu, metožu, rīku vai paņēmienu izmantošanu medībās. Sods, ko par šādu par šādu likumpārkāpumu var piešķirt ir brīvības atņemšana uz laiku līdz četriem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. par šito galvu atrauj

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +24
Alūksne +22.7
Daugavpils +23.5
Saldus +22
Liepāja +23.8
Jelgava +23
Ventspils +16.7
Limbaži +22
Madona +22
Rēzekne +22
Draugiem Facebook Twitter Google+