×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
9. novembris, 2013
Drukāt

Šlesers: lai cilvēki brauc un investē šeit, nevis pastāv tukšums un nabadzība (13)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Ainārs Šlesers apmeklē Saktas puķu tirdziņu, lai informētu puķu tirgotājus par paredzēto rekonstrukciju un modernizāciju.

Vislabākais risinājums būtu Imigrācijas likumprojektu atstāt izskatīšanai jaunajai Saeimai, jo šī Saeima un valdība esošo programmu vēlas iznīcināt, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda bijušais politiķis, uzņēmējs Ainārs Šlesers.

Šleseram nav saprotams, ka bezatbildīga ultimāta dēļ ir vēlme iznīcināt programmu, kas veiksmīgi darbojas un ir ienesusi 150 miljonus latu nodokļos. “Diemžēl sanācis tā, ka nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK ar pārējo koalīciju nolēma iznīcināt programmu, kas stimulē ekonomiku,” minēja Šlesers, papildinot, ka nekas netiek piedāvāts vietā.

Pēc Šlesera domām, daudz labāk, ja grausti, kas tagad ir pilsētas centrā vai citviet, tiek renovēti un atjaunoti, pat ja īpašnieks nav no Latvijas. “Labāk lai cilvēki brauc un investē šeit, nevis pastāv tukšums un nabadzība, kas ir daudz bīstamāk par to, ka Latvijā ienāk turīgi un inteliģenti cilvēki,” uzsvēra bijušais politiķis.

Šlesers norādīja, ka Valsts prezidents ļoti labi saprot ekonomiku, piebilstot, ka nekustamais īpašums ir viens no labākajiem eksportiem. “Tā kā Valsts prezidents ir darbojies banku sektorā, viņš ļoti labi pārzina šīs lietas,” izteicās Šlesers. Pašreizējais uzņēmējs arī atgādināja nozares uzņēmēju iebildumus pret šo likumprojektu.

Jautāts, vai ir cerība, ka deputāti tomēr izmainīs likumu, viņš minēja, ka “likumu var uzlabot, bet to nedrīkst bojāt”. “Es uzskatu, ka vislabākais risinājums būtu likumprojektu atstāt izskatīšanai jaunajai Saeimai,” rezumēja Šlesers.

Kā ziņots, šodien, 9.novembrī, Valsts prezidents nosūtīja vēstuli Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai (V), kurā, pamatojoties uz Satversmes 71.pantu, prasa Imigrācijas likuma grozījumu otrreizēju caurlūkošanu. Bērziņš, izklāstot argumentus par labu likuma otrreizējai caurlūkošanai, akcentē atsevišķu likumā veikto grozījumu pretrunīgumu, tādējādi pēc būtības zaudējot šādu grozījumu veikšanas jēgu.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Šlesers: “lai cilvēki brauc un investē šeit … un pilda manu maku, bet par pārējo man nospļauties”, tādam īstenībā vajadzēja būt virsrakstam. Runāsim atklāti…

 2. Kad šito tiesās par Latvijas izsaimniekošanu un novešanu krīzē ar savue “gāzi grīdā”? Sirdsapziņa un morāle tādiem ir tukša skaņa.

 3. Pārdot Latvijas zemi par naudu ir noziegums.Vai var eksistēt valsts,ja tās zeme,rūpnīcas pieder citiem.

 4. Labāk lai cilvēki brauc un investē šeit, nevis pastāv tukšums un nabadzība, kas ir daudz bīstamāk par to, ka Latvijā ienāk turīgi un inteliģenti cilvēki…………………tukšums un nabadzība nav bīstami,bīstami ir tie 100,kas valsti nespēj savest kārtībā un …..turīgi cilvēki ,ar pavisam retiem izņēmumiem ,ir inteliģenti….tā tas ir ,Šleser

 5. Šleseram pašam ir tukšums sirdapziņas vietā. Tas ir visbriesmīgākais,kas ar cilvēku var notikt!

 6. Anti gāze pagrīdē Atbildēt

  Varbūt Šlesers-Leščinskis varētu pastāstīt,ko labu Latvijai izdarīja būdams Satiksmes ministra amatā.Lai iegūtu vēlēšanās vairāk balsu “sakrālajam tūrismam”piešķīra no mūsu nodoķlu naudas 1,5 milj. latus baznīcu vajadzībām. Bet par ceļu remontiem AIZMIRSA. Toties pateicīgie mācītāji no kancelēm lētticīgiem ļautiņiem ar putām uz lūpām slavēja labos Šlesera darbus un viņa cīņu pret homoseksuālismu. Tas viss ož ne visai labi,pēc sasmakušas morāles. Tāpēc liekulībā var konkurēt ar SC Kabanovu !

 7. Šlesera kungam interesē tikai nauda viņa kontā nevis Latvijas liktenis…

 8. Valdības politikai jābūt tādai, lai SAVI cilvēki varētu te Latvijā normāli dzīvot, strādāt, dzemdēt un audzināt bērnus nevis tādai, ka latviešiem jādodas prom no savas dzimtenes.
  Valdība un tikai valdība ir atbildīga par nabadzību un tukšumu laukos!
  Saviem cilvēkiem te jādzīvo ne svešiem jānāk un kaut kas jaīnvestē.
  Šleser, nevajag melot!

 9. Mēs latvieši esam par dumu ka nevertējam par pašu tautas nācuju eksistenci, bet tikai domājam par naudu un savu ģimenes nodrošinājuma eksistenci, kas nebutu pieļaujams, alkatība rok sev zelta sūda bedri, nevis nākotnes paaudzi veidošanu turpmākajā nākotnē. saltie meli paredz saldo riekstu sapnī tad kad kurks veders tukšā telpas būrī.

 10. LV jēdziens investēt nozīme pārdot ,ieķešarīt pročus savā kabatā un tautai karināt makaronus uz ausīm..

 11. Mulkis Šlesers!

Draugiem Facebook Twitter Google+