Mobilā versija
°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
22. novembris, 2015
Drukāt

Slidenos ceļu posmus kaisa 48 tehnikas vienības

Foto-LETAFoto-LETA

Automašīna kaisa sāli Merķeļa ielā.

22.novembra naktī atsākās slideno ceļu apstrāde ar pretapledojuma materiālu, un darbos iesaistītas 48 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, pavēstīja uzņēmumā “Latvijas Valsts ceļi”.

Vairāk apledojušu ceļu posmu ir valsts vidienē un Vidzemē. Latgalē braukšanu apgrūtina arī migla, kurā redzamība vietām nepārsniedz 250 metru.

Sinoptiķi prognozē, ka braukšanas apstākļi svētdien kopumā būs apmierinoši, pirmdien vietām snigs un atsevišķos ceļu posmos no jauna veidosies apledojums.

“Latvijas Valsts ceļi” atgādina, ka paaugstinātā riska vietas, kur apledojums veidojas ātrāk un biežāk, ir tiltu brauktuves un ceļi, kas iet cauri mežam vai ieplakām, kur koncentrējas auksts gaiss.

Autovadītāji aicināti pārliecināties, vai automašīna ir atbilstošā tehniskā stāvoklī, īpaši pievēršot uzmanību riepām un gaismu regulējumam.

No 1.decembra visam autotransportam ir obligātas ziemas riepas.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+