Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
22. novembris, 2015
Drukāt

Slidenos ceļu posmus kaisa 48 tehnikas vienības

Foto-LETAFoto-LETA

Automašīna kaisa sāli Merķeļa ielā.

22.novembra naktī atsākās slideno ceļu apstrāde ar pretapledojuma materiālu, un darbos iesaistītas 48 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, pavēstīja uzņēmumā “Latvijas Valsts ceļi”.

Vairāk apledojušu ceļu posmu ir valsts vidienē un Vidzemē. Latgalē braukšanu apgrūtina arī migla, kurā redzamība vietām nepārsniedz 250 metru.

Sinoptiķi prognozē, ka braukšanas apstākļi svētdien kopumā būs apmierinoši, pirmdien vietām snigs un atsevišķos ceļu posmos no jauna veidosies apledojums.

“Latvijas Valsts ceļi” atgādina, ka paaugstinātā riska vietas, kur apledojums veidojas ātrāk un biežāk, ir tiltu brauktuves un ceļi, kas iet cauri mežam vai ieplakām, kur koncentrējas auksts gaiss.

Autovadītāji aicināti pārliecināties, vai automašīna ir atbilstošā tehniskā stāvoklī, īpaši pievēršot uzmanību riepām un gaismu regulējumam.

No 1.decembra visam autotransportam ir obligātas ziemas riepas.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (7)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+