Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. novembris, 2015
Drukāt

Slidenos ceļu posmus kaisa 48 tehnikas vienības

Foto-LETAFoto-LETA

Automašīna kaisa sāli Merķeļa ielā.

22.novembra naktī atsākās slideno ceļu apstrāde ar pretapledojuma materiālu, un darbos iesaistītas 48 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, pavēstīja uzņēmumā “Latvijas Valsts ceļi”.

Vairāk apledojušu ceļu posmu ir valsts vidienē un Vidzemē. Latgalē braukšanu apgrūtina arī migla, kurā redzamība vietām nepārsniedz 250 metru.

Sinoptiķi prognozē, ka braukšanas apstākļi svētdien kopumā būs apmierinoši, pirmdien vietām snigs un atsevišķos ceļu posmos no jauna veidosies apledojums.

“Latvijas Valsts ceļi” atgādina, ka paaugstinātā riska vietas, kur apledojums veidojas ātrāk un biežāk, ir tiltu brauktuves un ceļi, kas iet cauri mežam vai ieplakām, kur koncentrējas auksts gaiss.

Autovadītāji aicināti pārliecināties, vai automašīna ir atbilstošā tehniskā stāvoklī, īpaši pievēršot uzmanību riepām un gaismu regulējumam.

No 1.decembra visam autotransportam ir obligātas ziemas riepas.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+