×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
18. jūnijs, 2018
Drukāt

Soctīklos virmo domu kaislības par mācītāja Sproģa startu “Saskaņā” (26)

Foto - LETA/Edijs PālēnsFoto - LETA/Edijs Pālēns

Pēteris Sproģis.

Latvijas ārpolitikai jākļūst radošākai un drosmīgākai, pārstāvot nacionālās intereses, uzskata līdzšinējais Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis, kurš ir “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta amata kandidāts.

“Saskaņas” dome apstiprināja Sproģi kā prezidenta amata kandidātu, kā arī pirmo numuru Vidzemes sarakstā 13.Saeimas vēlēšanās.

Sproģis partijas domes sēdē uzsvēra, ka dzīvojam kustīgā pasaulē, kur Eiropas Savienība un NATO neesot vienīgie pasaules globālie varas centri. Latvija esot viena no valstīm, kas ekonomiski visvairāk cietusi no sankcijām, kas noteiktas pret Krieviju, norādīja Sproģis. Tomēr Vācija, Francija un citas Eiropas valstis turpina sadarboties ar Krieviju tirdzniecībā un investīciju projektos, turpināja Sproģis. Viņš pauda, ka daudzās jomās Latvijas vērtības ir ļoti atšķirīgas no tām, kas dominē Krievijā, tomēr tas nenozīmējot, ka ar Krieviju nevar strādāt kopā tur, kur ekonomiskās intereses sakrīt.

Viņš arī pauda, ka sabiedrības sašķeltība divās kopienās nav tikai drūmās pagātnes palieka, tas esot “politiķu savtīgo partejisku interešu izauklēts Latvijas politikas brāķis”. Sproģis uzsvēra, ka nepieciešams mazināt sabiedrības sašķeltību.

Sproģis pauda, ka pieņēmis aicinājumu kļūt par prezidenta kandidātu arī tāpēc, lai veicinātu sarunu par kvalitatīvāku prezidenta ievēlēšanas procesu. Viņš teica, ka būs tad, ja tiks ievēlēts labākais kandidāts, kas drosmīgi pārstāvēs nacionālās intereses un veicinās Latvijas iedzīvotāju saliedētību.

Nākamās prezidenta vēlēšanas Saeimā ir gaidāmas pēc gada.

Tikmēr portāls “La.lv” novēroja, ka soctīklā “Twitter” iedzīvotāji pauž brīžiem lielu sašutumu par mācītāja Sproģa sadarbību ar “Saskaņu”. Turpinājumā komentāru izlase.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. Paskatījos TV 24 “Ziņu top”ar bijušā baptista piedalīšanos. Vāji slēpta pārliecība, ka Saskaņa valdībā būs. (Kandidātu saraksts noplūdis. Tiešāku ceļu uz Latvijas iznīcību grūti iedomāties),
  kārtējā gaušanās par to, ka ļaunie latvieši dara pāri nabaga upuriem krieviem. Tas nekas, ka lielākā viņu daļa (ir, protams, daži, kuri tādi nav, visu cieņu viņiem) dzīvo kremļa informācijas telpā, principā nemācās vai nerunā valsts valodā, neko nemaina no Krievijas importētajā uzvedībā kaut vai ikdienā, nerunājot par izdarībām RD, RS un citur, kur iefiltrējušies šie indivīdi. Nožēlojami.
  Turklāt poļi Latvijā nav krievvalodīgie. Viņi lieliski runā latviski, ir Latvijai lojāli cilvēki. Domāju, ka pēc Krievijas nelietībām Ukrainā, arī ukraiņi kļuvuši Latvijai lojāli.

 3. Vēsture,tikai mācītāja sakarā, mazliet atkātojās. 1. pasaules kara beigās mācītāju Andrievu Niedri par Latvijas prezidentu virzīja vācu armijas paliekas ,Pēteri Stučku no Krievijas iebrukušie boļševiki ,bet K. Ulmanis izrādījās īstais kandidāts.Pagātnes un pašreizējo laiku kopīgā iezīme bija tāda pati-latviešu tautas un valsts izdzīvošanas jautājums,kam vēsturiskie notikumi atvēlēja tikai 20 gadus.

  • “… 1. pasaules kara beigās mācītāju Andrievu Niedri par Latvijas prezidentu VIRZĪJA VĀCU ARMIJAS paliekas …”
   Kur Jūs šādu jocīgu informāciju esat ieguvis?!

 4. Pat Dieva kalpam sakapis galva amats-domaju,ka Dievs to nepiedos,bet tad bus par velu!

 5. Pērkamie latvieši un vēl mācītājs,fui,kauns!!!

 6. Tagad būs izmisumā gan krievu, gan latviešu vēlētāji! 😀 Galīgi sap…ies meistarībā!

 7. ūšakova ambicijas kā viņa saimniekam, putļeram. uzskata sevi par dievu, to kungu un izvēlējies sev kalpu – prezidentu. Ja mācītājs iet laicīgās lietās, turklāt politikā un kremļa atbalstītā partijā – viss skaidrs par šo jūdu

 8. Baštikam jau sen kā godīgi cilvēki iet ar līkumu, šim cilvēkam, kas kritis nenormālā alkatībā un iekārē, un ņemot to, ka zaudējis pēdējās uzticības paliekas pie cilvēkiem, drīz tiks izmests mēslainē, kā izsūkts smēķis. Tagad nāk jaunais Baštika inficētais dvēselē aizpuvušais sproģis – tautas nodevējs.

 9. Veesture atkaartojas -veel viens Andrievs Niedra…

 10. Nav slikti! Profesionāls melis – kādēļ ne? Lai nu kas, bet baznīca gan zin, kā pār pūļa prātiem valdīt … A par ko ne Ļedjajevu? Tas LV budžetu spainī salasīs …

 11. Vai tad mācītājs nav solījies Dievam kalpot izvēlējoties šādu profesiju?
  Vai ir jālien velnu barā? tur tikai jāpaliek līdzīgam , citādi nevar pastāvēt.. kur palika visi mācītāji , kas uz partiju virzijās..???

 12. Irlielāmērāticams Atbildēt

  Ka ir pienācis pēdējais laiks pārtraukt konstruēt politiskās shēmas, kas balstās uz ārējā ienaidnieka apriešanu. Tas ir kaitīgi visām tautām, bet jo sevišķi – mazām tautām ar verga sindromu. Katru dienu astoņas reizes norādīdami uz citu tautu sliktumu mēs varam sākt pārvērtēt savu “labumu”. Tas ir bīstami. Bija un būs

 13. 30 sudraba gabali vilina visos laikos…

 14. Drosmīgs cilvēks! Bija tak skaidrs, kā bāleliņi bez sāls noēdīs.

 15. un varbūt vienreiz ir jāsāk analizēt un domāt. būs vai nebūs tur Pēteris, SASKAŅA TIK UN TĀ tiks valdībā, pateicoties 25 gadu varām, kuras nu ir novedušas cilvēkus tik tālu, ka viņiem neviens vairs nevar ticēt, ka tauta aizbrauc un IZMIRST, jo medicīnas ir galīgā pa….ā. Mums nesaka mirstības statistiku. Un varbūt vienreiz iR JĀBEIDZ bezjēdzīgā paļaušanās uz latviskajām partijām, kurās gadu no gada iekļūst tie, kas par tautu nedomā. Piemēram, NA. Varbūt vienreiz JĀBEIDZ NĪST un jādod iespēja pamēģināt citiem paņemt stūri rokās. Atbalstu Pēteri Sproģi!! NEKAD NEPADODIES!

  • šeit gribētu aizrādīt, ka ne jau naids virza būt par nacionālistu, bet gan tautas pašsaglabāšanās instinkts. Ja kas, tad”krievi sen ir atnākuši”.šķiet, ka viena daļa latviešu dzīvo paši savā pasaulītē, vai ne Rīgā, vai kādā mazpilsētā.No darba mašīnā mājās un atpakaļ, draugu, radu loks ir latvisks un tad šķiet, ka visa LV ir tāda.Ieteiktu Rīgā iekāpt sabiedriskajā transportā, pabraukāt pa Rīgu un aizbraukt uz tādiem mikrorajoniem kā Ziepniekkalns, Bolderāja, Mežciems, Jugla, Ķengarags, Purvciems, Pļavnieki, Imanta, Zolitūde, Iļgciems, Daugavgrivas rajons,Jugla – ieejiet šajos rajonos Maximā vai Rimi,- vispār nezināsiet, ka esat LV.Lai būtu uzskatāmāk – Bolderājā, Imantā, Iļgciemā, Zolitūdē – iedz.skaits ir pēc policijas statistikas apt.130 000,- tas ir tikai šajos 4 rajonos Rīgas iedzīvotāju.Vai vēl labāk, aizejiet uz vēlēšanu iecirkņiem minētajos rajonos.Starp citu, mūsu mikrorajonā pēdējos 5 gados ir uzceltas apt. 9 daudzdzīvokļu mājas.4 no tām 9 stāvu, vēl 4as 4stāvīgas ir procesā, ko cels somu kompānija Yit .Dzīvokļi ir izpirkti lielākajā daļā no visām šīm, ķīniešus vienu brīdi varēja sastapt rajonā, bet vairs neredz,- arī labi .Ja latvieši visu laiku aizbrauc, tad kas pērk dzīvokļus, kam pieder lielākā daļa lielo uzņēmumu?No Austrumu kaimiņa virskundzības un kontroles pārņemšanas pār LV, attur tikai tas, ka atrodamies citu valstu ietekmes zonā, NATO un Es. Un šeit nu vajadzētu saprast beidzot, ka šķeļoties neskaitāmās partijās, var pazaudēt galveno. Un par Saskaņu runājot – vislabākais piemērs nekontrolējamas un nesodāmas varas paraugs Rīgas Dome.

 16. Hā hā hā ..!!!! Atbildēt

  babtistu čekas noderīgie idioti lien ārā no skapja! … :))) baštiks, ludviks, sproģis … kas nākošais? :)))) Ha ha hāā!

 17. Lielgimene
  19.06.2018 00:25
  njaa, peec visa, kas zinaams par so zaglu un kremla vergu partiju – izcili riebiigs p.reteklis tas melnsvaarcis – aklatiigs, meliigs un liekulis,kā visi shie bazniicu tumsas kalpi

 18. Naivis Kvadrātā
  19.06.2018 00:01
  no malas
  18.06.2018 22:56
  Pašlaik vienīgi tas arī dara piesardzīgu, jo studējis ASV. Un no turienes līdz šim NEKAS LABS nav atnācis.
  —————–
  Esi no naivajiem dumiķiem, jeb saskaņas melis! Jo nevis no ASV nekas labs nav bijis,bet gan komunistu nelieši-kangari no ASV tikai vislielākos mēslus – nodevējus izraka un šeit atvilka un augstos amatos ielika! Divi zaķi reizē – ASV trimdiiekus-patriotus sakompromitēja un te latviskiem latviešiem sarieba-tā bija un ir!

 19. Abi pret latvisku Latviju un pret latvju tautu – par slaviku dombrovski un baptistu sproģi
  18.06.2018 22:57
  viens psrs radīts ķ.ēms beidzot nometa savu kremlina masku un izlida no skapja, otrs prasts nilmuižnieka , riteņa un rubesas tipa kangarelis, kas ir tik varaskārs un arī mantkarīgs, ka nospļāvās uz jebkuru sava goda, morāles un pašcieņas jautājumu

 20. Likās tāds gudrs cilvēks, un tiešām cienīts mācītājs BIJA. Bet tagad sasities ar saskaņu, nu gan vairs nebūs ne mīlēts, ne cienīts latviešu vidū. Pilnīgi neticami, ka kaut kas tāds var notikt ar Pēteri Sproģi. Ja gribēja iet politikā, varēja uzrunāt jebkuru latviešu partiju un būtu paņemts ar atplestām rokām. Bet tik zemu krist, nu, nu… Tautas šķelšana turpināsies ar vēl lielāku joni- jo nu jau latvieši vairs krievu spiedienam nepakļausies, esam pagaršojuši brīvības garšu. Ja šito ievēlēs, arī krievu skolu reformu apturēs. Bet cerēsim uz labāko- ka neievēlēs.. Latviešiem jāsaņemas un jāiet balsot par LATVIJU!

 21. Šādam Judasam....... Atbildēt

  Par cik tur sudraba gabaliem un kas ar to Judasu galu galā notika?

 22. nu ko, īlēnu maisā nenoslēpsi! Atbildēt

  Nu ko, priekškars ir kritis! 🙂 … Te viņi vis ir: Baštiks, Ludviks un Sproģis. … Par cik naudiņām jūs – kangarus – nopirka? Kauns! …. Maksa Wēbera reiz teiktais nav apgāžams – protestantisms ir kapitālisma gars! … Lūk, arī pierādījums!

 23. Šausmas-otrs Baštiks

Draugiem Facebook Twitter Google+