×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
17. oktobris, 2015
Drukāt

Šogad vērtīgāko uzņēmumu topā iekļauti 16 finanšu nozares uzņēmumi

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas vērtīgāko uzņēmumu “TOP 101” šogad iekļauti 16 finanšu nozares uzņēmumi.

Topa otrajā vietā iekļauta “Swedbank”, bet astotajā vietā – “SEB banka”.

Topa 13.vietā ir AS “Rietumu Banka”, 20.vietā – AS “DNB”, 23.vietā – AS “ABLV Bank”, 25.vietā – AS “Citadele banka”.

VAS “Latvijas Attīstības finanšu institūcija “Altum”” iekļauta topa 54.vietā, bet nebanku kreditētāja AS “4 finance” iekļauta 56.vietā. Apdrošināšanas sabiedrība “BTA Insurance Company” SE atrodas 59.vietā.

Nākamajā desmitniekā ir AS “Norvik banka”, kura ierindota topa 61.vietā. AS “Expobank” ir 67.vietā, bet apdrošināšanas AS “Gjensidige Baltic” – 68.vietā.

AS “Privatbank” ir topa 95.vietā, SIA “Nordea Finance Latvia” – 97.vietā, AS “Baltikums Bank” – 100.vietā, bet topa 101.vietā ir SIA “Unicredit Leasing”.

“TOP 101” atspoguļo uzņēmuma biznesa vērtību. Izņēmums ir bankas un apdrošinātāji – šiem uzņēmumiem tiek atspoguļota pašu kapitāla vērtība.

Latvijas vērtīgāko uzņēmumu “TOP 101” kopš 2005.gada veido investīciju bankas pakalpojumu un finanšu konsultāciju sniedzēja “Prudentia” un birža “Nasdaq Riga”. Šogad vērtīgāko uzņēmumu saraksts pirmo reizi veidots sadarbībā ar “Kredītinformācijas biroju” Latvijā, “Creditinfo” Lietuvā un “E-Business Register” Igaunijā.

Jaunākais tops tika publiskots šonedēļ. Par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu arī šogad atzīta energokompānija AS “Latvenergo”.

Detalizēta informācija par Latvijas un Baltijas vērtīgāko uzņēmumu topu pieejama mājaslapā “top101.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+