Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
17. oktobris, 2015
Drukāt

Šogad vērtīgāko uzņēmumu topā iekļauti 16 finanšu nozares uzņēmumi

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas vērtīgāko uzņēmumu “TOP 101” šogad iekļauti 16 finanšu nozares uzņēmumi.

Topa otrajā vietā iekļauta “Swedbank”, bet astotajā vietā – “SEB banka”.

Topa 13.vietā ir AS “Rietumu Banka”, 20.vietā – AS “DNB”, 23.vietā – AS “ABLV Bank”, 25.vietā – AS “Citadele banka”.

VAS “Latvijas Attīstības finanšu institūcija “Altum”” iekļauta topa 54.vietā, bet nebanku kreditētāja AS “4 finance” iekļauta 56.vietā. Apdrošināšanas sabiedrība “BTA Insurance Company” SE atrodas 59.vietā.

Nākamajā desmitniekā ir AS “Norvik banka”, kura ierindota topa 61.vietā. AS “Expobank” ir 67.vietā, bet apdrošināšanas AS “Gjensidige Baltic” – 68.vietā.

AS “Privatbank” ir topa 95.vietā, SIA “Nordea Finance Latvia” – 97.vietā, AS “Baltikums Bank” – 100.vietā, bet topa 101.vietā ir SIA “Unicredit Leasing”.

“TOP 101” atspoguļo uzņēmuma biznesa vērtību. Izņēmums ir bankas un apdrošinātāji – šiem uzņēmumiem tiek atspoguļota pašu kapitāla vērtība.

Latvijas vērtīgāko uzņēmumu “TOP 101” kopš 2005.gada veido investīciju bankas pakalpojumu un finanšu konsultāciju sniedzēja “Prudentia” un birža “Nasdaq Riga”. Šogad vērtīgāko uzņēmumu saraksts pirmo reizi veidots sadarbībā ar “Kredītinformācijas biroju” Latvijā, “Creditinfo” Lietuvā un “E-Business Register” Igaunijā.

Jaunākais tops tika publiskots šonedēļ. Par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu arī šogad atzīta energokompānija AS “Latvenergo”.

Detalizēta informācija par Latvijas un Baltijas vērtīgāko uzņēmumu topu pieejama mājaslapā “top101.lv”.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+