Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
27. aprīlis, 2016
Drukāt

Parādē Bruņoto spēku dienā soļos 600 karavīru (2)

Latvijas armijas fotoLatvijas armijas foto

Parādē Bruņoto spēku dienā Krāslavā 4. maijā piedalīsies vairāk nekā 600 karavīru, zemessargu, robežsargu, policistu, ugunsdzēsēju glābēju un jaunsargu.

Parādi komandēs 2. Zemessardzes novada komandieris pulkvežleitnants Ervīns Kopeika, bet to pieņems valsts bruņotā spēka augstākais vadonis, Valsts prezidents Raimonds Vējonis, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube. Parādē piedalīsies arī vairāk nekā 50 Latvijas un ASV bruņoto spēku, Valsts robežsardzes, Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta tehnikas vienību. Lidojumam labvēlīgos laika apstākļos tehnikas parādi ievadīs Latvijas un ASV bruņoto spēku un Valsts robežsardzes helikopteru pārlidojums virs parādes norises vietas. Par parādes muzikālo noformējumu rūpēsies bruņoto spēku orķestris. Pilsētas stadionā būs iespējams arī vērot tehnikas, ieroču un ekipējuma izstādi, kā arī dažādus paraugdemonstrējumus. Attēlā: pērn bruņotie spēki Brīvības svētkus svinēja Jelgavā – pilsētā, kura atzīmēja dibināšanas 
750. gadadienu. Nākamgad parāde noritēs kādā no Kurzemes pilsētām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kas tā par bruņoto spēku dienu 4.maijā?

  2. Vai Lihtenšteinā nebija vairāk kā 600 karavīru ???

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības; sestdien stindzinās pat -16 grādu salsAukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Draugiem Facebook Twitter Google+