Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
27. aprīlis, 2016
Drukāt

Parādē Bruņoto spēku dienā soļos 600 karavīru (2)

Latvijas armijas fotoLatvijas armijas foto

Parādē Bruņoto spēku dienā Krāslavā 4. maijā piedalīsies vairāk nekā 600 karavīru, zemessargu, robežsargu, policistu, ugunsdzēsēju glābēju un jaunsargu.

Parādi komandēs 2. Zemessardzes novada komandieris pulkvežleitnants Ervīns Kopeika, bet to pieņems valsts bruņotā spēka augstākais vadonis, Valsts prezidents Raimonds Vējonis, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube. Parādē piedalīsies arī vairāk nekā 50 Latvijas un ASV bruņoto spēku, Valsts robežsardzes, Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta tehnikas vienību. Lidojumam labvēlīgos laika apstākļos tehnikas parādi ievadīs Latvijas un ASV bruņoto spēku un Valsts robežsardzes helikopteru pārlidojums virs parādes norises vietas. Par parādes muzikālo noformējumu rūpēsies bruņoto spēku orķestris. Pilsētas stadionā būs iespējams arī vērot tehnikas, ieroču un ekipējuma izstādi, kā arī dažādus paraugdemonstrējumus. Attēlā: pērn bruņotie spēki Brīvības svētkus svinēja Jelgavā – pilsētā, kura atzīmēja dibināšanas 
750. gadadienu. Nākamgad parāde noritēs kādā no Kurzemes pilsētām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kas tā par bruņoto spēku dienu 4.maijā?

  2. Vai Lihtenšteinā nebija vairāk kā 600 karavīru ???

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+