×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. novembris, 2016
Drukāt

Šovā “Mana dziesma” triumfē dāmu komandas intuīcija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Televīzija turpina ieskandināt Latvijas simtgadi, izdziedot leģendārāko latviešu grupu un komponistu radītās dziesmas. Šajā sestdienā spēle “Mana dziesma” šķetināja grupas “Remix” daiļradi, spēle noslēdzās ar kungu komandas sagrāvi. Rezultāts – 19 pret 14!

Intars un Dagmāra savās komandās bija aicinājuši patiesus šīs grupas radītās mūzikas cienītājus. Dāmu komandu pārstāvēja dziedātāja un vokālā konsultante Ieva Kerēvica, kura uzstājas kopā ar “Remix” mūziķiem, skaistās balss īpašniece un “Remix” mūzikas cienītāja Ginta Krievkalna un grupas kvēlākā fane no agras bērnības, pasākumu producente Sindija Vilde. Savukārt kungu komandā bija pulcējušies Radio SWH ētera personība, improvizācijas šova ‘Spiediens” balsts un mugurkauls Kaspars Breidaks, dziedātājs Andris Ērglis un grupas “Gain Fast” solists Kaspars Zlidnis.

Spēle sākās ar ļoti līdzvērtīgu abu komandu sniegumu. Vadītāji atzina, ka abas komandas ir ļoti zinošas. Dāmas gan nedaudz vairāk. Īstu pārsteigumu Dagmāra un Intars piedzīvoja spēles trešajā uzdevumā, kad pēc dāmu īpaša aicinājuma “Darīt ko var” nācās Kasparam Breidakam. Pirms mēģinājuma nospēlēt dziesmu uz mūzikas instrumenta viņš gan atzinās: “Es spēlēšu dziesmu, kuru nekad neesmu dzirdējis”, taču tas it nemaz netraucēja Andrim Ērglim jau otrajā sekundē nosaukt pareizo dziesmas nosaukumu! Intars Rešetins tik spēja izsaukties: “No kurienes!”

Piedzīvotais zaudējums trešajā spēles raundā dāmām lika saņemties. Nākamajā uzdevumā Ginta Krievkalna sagrāva kungu komandu, nosaucot visas pareizās atbildes. Pēc pirmās pareizās atbildes, kas izskanēja nosaucot vien divus dziesmas teksta vārdus, Intars noelsās: “Ej tu nost!” Andris Ērglis pēc ceturtā uzdevuma atzina: “Meitenes izģērba mūs.” Nākamajos “Mana dziesma” uzdevumos dāmas tikai palielināja punktu starpību.

“Fināla sprinta” jautājumi šoreiz bija ļoti grūti, abām komandām nenācās viegli. Arī uz pēdējo “piecu punktu” jautājumu abas komandas nezināja atbildes. Tā kā dāmas iepriekšējos uzdevumos bija sakrājušas punktu pārsvaru pār kungiem, viņas uzvarēja!

Nākamā spēlē, kas LTV1 ēterā būs skatāma 12.novembrī, Dagmāra un Intars kopā ar spēles dalībniekiem dziedās un minēs grupas “Čikāgas piecīši” dziesmas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+