Horoskopi un mistika

Spēka zīmes aprīlim – dzīvības zīme un veselības dižaplis 16

Pavasara saulstāvjiem piederīga ir Ūsiņa zīme – tā atveido Saules zirgus, kuri velk Sauli debesu kalnā. Ūsiņa zīmi dēvē arī par Atslēgas zīmi, Dzīvības un Veselības zīmi.

Par Atslēgas zīmi to dēvē, jo Ūsiņa diena (23. aprīlis) atslēdz durvis vasarai – atnes kokiem lapas, zemei zāli. Ūsiņa zīme dod īpašu spēku ceļā un darbos, tā mudina vērot, saprast un darīt, lai gūtu svētību.

Kā Dzīvības zīme tā tika vilkta gan šūpuļos, gan uz sliekšņiem, gan citur kā aizsardzības zīme. Šī zīme dod spēku vārgajiem, dziedē slimības un stiprina savienības. Šo zīmi jau senatnē latvieši likuši bērnu šūpulīšos vai gultiņās, lai tā sargātu viņu naktsmieru. Tiek uzskatīts, ka Dzīvības zīme spēj arī pasargāt no kaitīgā starojuma.

Novietojot Dzīvības zīmi guļvietu tuvumā, tā spēs ne tikai pasargāt no murgiem un gan redzamās, gan neredzamās ārējās vides kaitīgās ietekmes, bet arī uzlabot veselību, jo tā spēj dot fizisku spēku, kā arī dziedināt no dažādām kaitēm un slimībām.

Ziedu saulītes uzsmaidot sveicina un sūta prieku, sirdsmieru, atklāj “Latvijas Avīzes” kalendāra “Spēka zīmes” veidotāja Brigita Ektermane.

Veselības dižaplis, kas ietver zīmējumu, palīdz spēku izsīkumā atgūt veselību, bet atcerieties, ka atveseļošanās notiek pakāpeniski.

Spēka zīmes dāvinām visiem portāla “LA.” apmeklētājiem un sekotājiem sociālajos tīklos “Facebook”“Twitter” un “draugiem.lv”.

Saistītie raksti
LA.lv