Latvijā
Sabiedrība

Spekulanti rosās! Internetā jau tiek tirgotas Dziesmu svētku biļetes par četrkāršu cenu22

Foto-LETA

Portālā “ss.com” parādījušies pirmie sludinājumi, kuros tiek piedāvāts pirkt un pārdot biļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem.

Kā novēroja aģentūra LETA, portālā “ss.com” publicēti sludinājumi ar vēlmi biļetes iegādāties, par vienu biļeti uz noslēguma koncertu piedāvājot maksāt pat divas reizes lielāku naudas summu.

Savukārt trīs stundas pēc biļešu tirdzniecības sākuma portālā parādījās arī pirmais sludinājums par biļetes pārdošanu. Pārdevējs biļeti uz noslēguma koncertu tirgo par 120 eiro, lai gan oficiālajās tirdzniecības vietās dārgākās biļetes uz šo koncertu maksāja aptuveni divreiz mazāk – 65 eiro.

Vēlāk portālā “ss.com” parādījās arī sludinājums, kurā četras biļetes uz svētku noslēguma koncertu “Zvaigžņu ceļš” tiek piedāvāts iegādāties par 250 eiro katru.

Pēcpusdienā pieauga arī to portālā “ss.com” ievietoto sludinājumu skaits, kuros tiek pausta vēlme iegādāties biļetes par krietni lielāku summu, nekā tās maksājušas oficiālajās tirdzniecības vietās.

Kā ziņots, šodien no plkst.11 “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā tirdzniecībā nonāca 95 230 biļetes uz 19 XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku maksas pasākumiem. Vairākās vietās Rīgā un citviet Latvijā bija izveidojušās garas rindas pēc šīm biļetēm. Dažās stundās biļetes uz galvenajiem svētku pasākumiem tika izpirktas.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki notiks Rīgā no 2018.gada 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Kārtējie Dziesmu un deju svētki norisināsies Latvijas valsts simtgades svinību zīmē.

LA.lv