×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
6. novembris, 2012
Drukāt

Stefānija Meijere pieļauj “Krēslas” grāmatu sērijas turpināšanu

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Amerikāņu rakstniece Stefānija Meijere pieļauj, ka nākotnē varētu izdot jaunus vampīrsāgas “Twilight” (“Krēsla”) turpinājumus.

Lai arī grāmata “Breaking Dawn” (“Rītausma”) līdz šim tika uzskatīta par pēdējo franšīzes daļu, nesenā preses konferencē Meijere atzinusi, ka nākotnē varētu turpināt sēriju, vēsta Īrijas raidsabiedrība RTE.

“Es neteikšu stingru “nē”,” viņa teica. “Es to nedarīšu tagad, taču es nevaru zināt, ko domāšu pēc pieciem gadiem.”

“Esmu jau izplānojusi, kā stāsts varētu attīstīties vēl pāris turpmākajās grāmatās. Esmu izdomājusi daudzus jaunus tēlus, kuriem, manuprāt, būs liela nozīme turpmākajos stāstos. Varbūt kādreiz es tos uzrakstīšu, bet nepublicēšu. Tad jau redzēsiet,” viņa norādīja.

14.novembrī Lielbritānijā norisināsies filmas “Breaking Dawn – Part 2” (“Rītausma: Otrā daļa”) pirmizrāde, bet kinoteātros tā tiks demonstrēta no 16.novembra.

{source}
<iframe width=”700″ height=”394″ src=”http://www.youtube.com/embed/5xOSoONDpY4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

 

Pagājušajā mēnesī ārzemju mediji vēstīja, ka “Krēslas” franšīzes veidotāji jau kaļot plānus par jaunas filmas vai televīzijas seriāla veidošanu, kurā gan nepiedalīšoties aktieri Kristena Stjuarte un Roberts Patinsons, bet kas “vienkārši norisināsies filmās attēlotajā pasaulē”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+