Mobilā versija
+0.6°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
15. janvāris, 2015
Drukāt

Straujuma saņēmusi ielūgumu un dosies uz Pasaules ekonomikas forumu Davosā (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”) saņēmusi oficiālu ielūgumu un dosies uz Pasaules ekonomikas forumu Davosā, pastāstīja Straujumas preses sekretāre Aiva Rozenberga.

Straujuma Davosā uzturēsies 23.janvārī.

Jau iepriekš vēstīts, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš nav uzaicināts piedalīties Pasaules ekonomikas forumā. Savulaik Pasaules ekonomikas forumā piedalījās Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga un Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Tāpat jau ziņots, ka pēc vairāku gadu pārtraukuma Lietuvas valsts vadītājs saņēmis ielūgumu uz ikgadējo Pasaules ekonomikas foruma sanāksmi. Davosu apmeklēs Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite. “Prezidenti uzaicināja kā vienu no pamata runātājiem sesijā par enerģētikas ģeopolitiku, kas ir viena no vislielāko uzmanību piesaistījušajām sesijām,” iepriekš informēja Grībauskaites vecākā padomniece ārpolitikas jautājumos Jovita Neļupšiene.

2015.gada sanāksme notiks no 21.līdz 24.janvārim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nekas vairāk kā pieklājības žests, Bērziņš – homofobs, Mūrniece – nacionāle, derētu Rudā, bet nav pie ,,šprices”…ES prezidētājvalsti kādam jāpārstāv…PABIRAS NO SVĒTKU UN VARAS GALDA, PAR TO NAV KO PRIECĀTIES, TĀPAT KĀ PAR ,,LATVIJAS VEIKSMES STĀSTU”, ko visa Eiropa,,atkodusi”…

Mazajiem zemniekiem būs 15 000 eiro vienreizējais atbalsts (2)Mazās lauku saimniecības, kuru gada apgrozījums svārstās 2000-15 000 eiro robežās, varēs pretendēt uz 15 000 eiro vienreizējo atbalstu.
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (10)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+