×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. maijs, 2015
Drukāt

Štrobinders: Pirms pāris gadiem necerēju kļūt par Latvijas labāko šķēpmetēju (1)

foto: LETAfoto: LETA

Rolands Štrobinders pirms pāris gadiem nav cerējis, ka būs Latvijas labākais šķēpmetējs, par kādu nemanot pašlaik ir kļuvis.

Kā zināms, ceturtdien notikušajās vieglatlētikas sacensībās “Rīgas kausi” Štrobinders šķēpu raidīja 83,37 metrus tālu, kas ir jauns latvieša personiskais rekords un ļāva viņam izpildīt Riodežaneiro olimpisko spēļu normatīvu.

Vismaz sezonas sākumā pārējie Latvijas šī brīža labākie šķēpmetēji Zigismunds Sirmais un Ainārs Kovals šādam rezultātam nespēj pietuvoties.

“Parasti man patīk, kad kāds aizmet tālāk un es viņu mēģinu pārmest. Tā notika arī šoreiz. Bija ļoti laba konkurence un uz emocijām sanāca rezultāts,” pēc sacensībām pauda sportists, kurš ir kādreizējā Latvijas šķēpmetēja Mārča Štrobindera dēls. “Pirms diviem trijiem gadiem negaidījis, ka varētu būt Latvijas labākais šķēpmetējs – tad bija Vadims [Vasiļevskis], kurš metis 90 metrus, Ainārs. Olimpiešiem pietuvoties ir grūti.”

Līdz šim Štrobinderu trenēja Latvijas rekordistes Madaras Palameikas tēvs Gints Palameiks, tomēr šosezon sportistu sācis uzraudzīt paša tēvs.

“Viss notiek kā ar Gintu Palameiku. Neko nemainām, tikai pieslīpējam tehniku. Paldies Gintam Palameikam par to, ko viņš man iemācīja. Šķīrāmies draudzīgi, tomēr kopā mums nesapasēja,” sarunā ar aģentūru LETA secināja Rolands Štrobinders. “Nedaudz pielaboju tehniku un sanāca šis rezultāts.”

“Šīs bija trešās sacensības šogad. Tagad pēc olimpiskā normatīva izpildīšanas akmens ir novēlies, bet jātiecas tālāk – 85 metru robežās,” uzsvēra atlēts.

Kā zināms, Riodežaneiro olimpisko spēļu normatīvs šķēpmešanā ir 83 metri.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kas tad Kovalzēnam nekaiš,nauda ripo no smscredit.

Draugiem Facebook Twitter Google+