×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. februāris, 2015
Drukāt

Sudraba: attiecībām ar Krieviju jābūt tādām, kas negrauž Latvijas ekonomisko vidi (11)

Foto: LETAFoto: LETA

12.Saeimā ievēlētās partijas "No sirds Latvijai" valdes priekšsēdētāja Inguna Sudraba.

Attiecībām ar Krieviju jābūt tādām, kas negrauž Latvijas ekonomisko vidi, intervijā Latvijas radio raidījumā “Krustpunktā” sacīja partijas “No sirds Latvijai” priekšsēdētāja Inguna Sudraba.

Latvijai ir svarīgi, lai ar kaimiņu valsti nebūtu naidīgas attiecības, pauda Sudraba. “Svarīgi tas ir cilvēkiem, kas Krievijā nodarbojas ar uzņēmējdarbību. Mums blakus ir milzīga ekonomika ar daudz iedzīvotājiem. Skaidrs, ka tirdzniecības attiecības un tranzīta attiecības – “Latvijas Dzelzceļš” – nevar pastāvēt, ja nevedīs kravas no austrumu puses. Tā ir ekonomikas būtiska sastāvdaļa – veidot tādas attiecības, lai biznesa vide spētu koleģiāli, normāli pastāvēt. Lai tas neradītu draudus mūsu ekonomikai un mūsu cilvēkiem,” skaidroja Saeimas deputāte.

Vienlaikus Sudraba atzina, ka Latvijai ir pilnībā jārealizē kopējā Eiropas Savienības ārpolitika, kas balstīta uz Krimas aneksijas neatzīšanu un nosodot karadarbību Ukrainā. “Nekādā veidā nevar atzīt to, kas ir vardarbīgs, kas nav saskaņā ar starptautiskiem līgumiem,” teica Sudraba. “No sirds Latvijai” priekšsēdētāja norādīja, ka ir svarīgi politiski jautājumi un viens no tādiem ir karadarbības maksimāli pārtraukšana Ukrainā.

Runājot par to sabiedrības daļu, kura informāciju pārsvarā iegūst no Krievijas masu medijiem, Sudraba atzina, ka ar šiem cilvēkiem ir pakāpeniski jāstrādā. “Vairāk jādomā par to – kāda ir tā informācija, lai cilvēkiem rastos nepieciešamība ieklausīties tajā, ko stāsta Latvijas mediji. Manuprāt, ar varu nevienu nepieslēgs citam kanālam. Ir jādomā – kā cilvēki ierauga informāciju, kas viņam ir svarīga, tajos medijos, kuri ir Latvijas valsts rokās,” norādīja “No sirds Latvijai” priekšsēdētāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

  1. vista iekladzinājās. Diemžēl pārkrievotu muļķu mūsu Dzimtenē pietiek.

  2. nu viņa saka taisnību.

  3. Ar RU jo sliktāk jo labāk,labas attiecības RU izpratnē nozīmē Latvijas pastāvēšanas beigas

  4. Krievijā nav ekonomikas, ir izpārdošana un laupīšana.

  5. Ko pelnījusi Krievija,to saņem.Tik melīga un agresīva ar okupācijas mērķiem bija un ir.Ekonomika izdzīvos Latvijā,neļausim dirst sev uz galvas.Izturību Latvijai!

  6. Upss, kremļa zebiekste iepīkstējās…

  7. fui cik slidena, putlerieši visi tādi, putlers nespēj kladzināt kad krievi tur nav Ukrainā, šai dāmai Latvija nav svēta.

  8. Kremļa lakstīgala atkal iedziedājusies. Cerams, ka šoreiz būs pati sevi atpazinusi. Viņai pirmajā vietā esot biznesa attiecības ar Krieviju, nevis tas, ko šī valsts dara, kādu politiku realizē Latvijai kaimiņos. Štrunts par to, ka anektēta Krima un Ukrainā katru dienu šauj, karo un mirst cilvēki! Ka tik labas ekonomiskās attiecības! Jā vardarbība, tas esot slikti, var pakratīt ar pirkstu, bet neko vairāk, noteicošais tomēr esot bizness. Tāda nu Sudrabai ir tā sajēga par kaimiņos un apkārt notiekošo. Cilvēciņš – grāmatvedis, bet lien deputātos un tēlo lielu politiķi. Ja tādi cilvēki būs pie valsts stūres, tad mēs ātri vien šo valsti pazaudēsim.

    • Ne jau visi ir tādi nodevēji kā TU un citus nemēra pēc svas pieredzes un mērauklas!Un, ja Tev nav nekādas saprašanas par pasaules un politikas procesiem, paturi savu viedokli pie sevis “izcilais grāmatvedi” un beidz vāvuļot ēterā..:)

Draugiem Facebook Twitter Google+