Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
15. marts, 2016
Drukāt

Superātrais lādētājs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Sony” paziņojuši, ka kompānijas jaunie “Xperia X” sērijas viedtālruņi turpmāks iegūs “Quick Charger UCH12” uzlādes ierīci, kas vien 10 minūšu laikā nodrošinās viedierīces darbību vismaz 5 stundas un 30 minūtes. “Sony” gan nebūs pirmie, kuri izmantos šāda veida ierīci – “Qualcomm” un “OPPO” ir pašiem savi ātrās uzlādes standarti.

Jāņem gan vērā, ka šāda ātrā uzlāde var būtiski kaitēt tālruņa akumulatora ilgmūžībai.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+