Foto – AFP/LETA

Superklubi dāvā aizraujošu galotni 0

Ar astoņām spēlēm sākusies jaunā UEFA Čempionu līgas sezonas, pirmās kārtas odziņu putukrējuma tortei uzliekot Madridē.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 20
Krievija konfiscē itāļiem rūpnīcas. Itālijas atbildes gājiens ir filigrāns 32
VIDEO. “Gudrīši!” Aivars Lembergs ar vienkāršu piemēru nodemonstrē, kā sankcijas ietekmējušas Krieviju

Kārtas centrālajā spēlē starp diviem futbola finansu milžiem Madrides “Real” un “Manchester City” bija ilga iešūpošanās un kaislīgs noslēgums. Mača pēdējās 22 minūtēs abas komandas guva piecus vārtus, turklāt “Real” uzvaru izrāva pēdejās piecās minūtēs no rezultāta 1:2. Pelnīti, jo visas spēles laikā “Real” bija pārāki, par ko liecina arī abu komandu sitienu skaits – vārtu rāmī 17:5 spāņu superkluba labā, garām vārtiem – 13 pret trīs. “Mēs nebijām pelnījuši tādus sarežģījumus, bijām pelnījuši uzvarēt šo spēli agrāk par pēdējo minūti. Tā ir laba uzvara, jo ir atgriezusies manas komandas DNS. “Real” var zaudēt spēles, Mourinjo var zaudēt spēles. Arī šovakar varējām zaudēt un es būtu lepns. Bet mēs nedrīkstam zaudēt tā, kā zaudējām Seviljā vai “Getafe”. Šādu futbolu mums jārāda katrā mačā, ne tikai pret Mančestras “City”,” par spēles iznākumu un savas komandas parādīto futbolu gandarīts bija “Real” galvenais treneris Žoze Mourinju.

Pie pārliecinošas uzvaras tika vēl viens spāņu klubs, Čempionu līgas debitanti “Malaga”. Andalūzieši pirmajā stundas ceturksnī ar saviem uzbrukuma virpuļiem sagrieza galvas “Zenit” aizsardzībai un izmantoja divas rupjas aizsardzības kļūdas.

Ar trīs vārtu starpību uzvarēja vēl viens starpsezonā līdzekļus netaupījušais klubs “PSG”, kas Parīzē ar 4:1 sagrāva Kijevas “Dinamo”. Interesanti, ka parīziešu labā pirmos vārtus guvušaais Zlatans Ibrahimovičs Čempionu līgā pretinieku vārtsargus pārspējis jau sešu dažādu komandu sastāvos.

A grupa

“PSG” – “Dynamo Kyiv” 4:1 (3:0). Ibrahimovičs (19., no 11m), Tjago Silva (29.), Alekss (32.), Pastore (90.+1.) – Velozo (87.).

“Dinamo Zagreb” – “Porto” 0:2 (0:1). Gonzalezs (41.), Defūrs (90.+2.).

B grupa

“Olympiacos” – “Schalke” 1:2 (0:1). Abdouns (58.) – Hovedess (41.), Huntelārs (59.).

“Montpellier” – “Arsenal” 1:2 (1:2). Belhanda (9., no 11m) – Podoļskis (16.), Žervinjo (18.).

C grupa

“Malaga” – “Zenit” 3:0 (2:0). Isko (3., 76.), Saviola (13.).

“Milan” – “Anderlecht” 0:0.

D grupa

“Borussia” – “Ajax” 1:0 (0:0). Levandovskis (87.).

“Real” – “Manchester City” 3:2 (0:0). Marselo (76.), Benzema (87.), Ronaldu (90.) – Džeko (68.), Kolarovs (85.).