Mobilā versija
+0.6°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
2. jūnijs, 2016
Drukāt

Sv. Pētera baznīcā skanēs koncertu cikls “Mūzika vasaras vakarā”

Foto: LETAFoto: LETA

Šovasar Rīgas Sv. Pētera baznīca ver durvis jaunam mūzikas projektam, kas solās būt izsmalcināts mākslas baudījums gan mūzikas gardēdim, gan nogurušam ceļiniekam – mirklis pirms saulrieta programmā “Mūzika vasaras vakarā”, LA.lv uzzināja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā.

Pusstundu garajās koncertprogrammās skanēs agrīnā itāļu un vācu baroka mūzika Latvijā labi pazīstamu mūziķu, senās mūzikas interpretu, Evitas Zālītes (soprāns), Ievas Nīmanes (baroka oboja, blokflauta), Aināra Paukšēna (viola da gamba, čells) un Jāņa Pelšes (klavesīns) izpildījumā. Koncertprogrammā tādu pasaules dižgaru kā Johana Sebastiāna Baha, Georga Frīdriha Hendeļa Georga Filipa Tēlemana, Domeniko Gabrielli u.c. skaņdarbi.

Pusstundu garie koncerti skanēs 4. un 17. jūnijā, 15. un 22. jūlijā, kā arī 5. un 13. augustā plkst. 19 un 20 vakarā. Ieeja – 5 eiro.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+