Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
2. jūnijs, 2016
Drukāt

Sv. Pētera baznīcā skanēs koncertu cikls “Mūzika vasaras vakarā”

Foto: LETAFoto: LETA

Šovasar Rīgas Sv. Pētera baznīca ver durvis jaunam mūzikas projektam, kas solās būt izsmalcināts mākslas baudījums gan mūzikas gardēdim, gan nogurušam ceļiniekam – mirklis pirms saulrieta programmā “Mūzika vasaras vakarā”, LA.lv uzzināja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā.

Pusstundu garajās koncertprogrammās skanēs agrīnā itāļu un vācu baroka mūzika Latvijā labi pazīstamu mūziķu, senās mūzikas interpretu, Evitas Zālītes (soprāns), Ievas Nīmanes (baroka oboja, blokflauta), Aināra Paukšēna (viola da gamba, čells) un Jāņa Pelšes (klavesīns) izpildījumā. Koncertprogrammā tādu pasaules dižgaru kā Johana Sebastiāna Baha, Georga Frīdriha Hendeļa Georga Filipa Tēlemana, Domeniko Gabrielli u.c. skaņdarbi.

Pusstundu garie koncerti skanēs 4. un 17. jūnijā, 15. un 22. jūlijā, kā arī 5. un 13. augustā plkst. 19 un 20 vakarā. Ieeja – 5 eiro.

Pievienot komentāru

Personīgi par "vienīgo Latvijas francūzieti": iznākusi Maijai Silmalei veltīta grāmataTrešdien, 29. martā, Rīgas Jūgendstila centrā sirsnīgā gaisotnē tika atvērta Leldes Stumbres grāmata “Maija, Cher Ami”, kas veltīta tulkotājai, tā saucamās franču
Draugiem Facebook Twitter Google+