Mobilā versija
+18.2°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
2. jūnijs, 2016
Drukāt

Sv. Pētera baznīcā skanēs koncertu cikls “Mūzika vasaras vakarā”

Foto: LETAFoto: LETA

Šovasar Rīgas Sv. Pētera baznīca ver durvis jaunam mūzikas projektam, kas solās būt izsmalcināts mākslas baudījums gan mūzikas gardēdim, gan nogurušam ceļiniekam – mirklis pirms saulrieta programmā “Mūzika vasaras vakarā”, LA.lv uzzināja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā.

Pusstundu garajās koncertprogrammās skanēs agrīnā itāļu un vācu baroka mūzika Latvijā labi pazīstamu mūziķu, senās mūzikas interpretu, Evitas Zālītes (soprāns), Ievas Nīmanes (baroka oboja, blokflauta), Aināra Paukšēna (viola da gamba, čells) un Jāņa Pelšes (klavesīns) izpildījumā. Koncertprogrammā tādu pasaules dižgaru kā Johana Sebastiāna Baha, Georga Frīdriha Hendeļa Georga Filipa Tēlemana, Domeniko Gabrielli u.c. skaņdarbi.

Pusstundu garie koncerti skanēs 4. un 17. jūnijā, 15. un 22. jūlijā, kā arī 5. un 13. augustā plkst. 19 un 20 vakarā. Ieeja – 5 eiro.

Pievienot komentāru

Trīs mazi bērni un Dziesmu svētki sirdī: "Ezerzemes" dziedātāji Anete un Gatis UrkasDzīvesbiedriem Anetei un Gatim Urkām dziedāšana korī ir kā nepieciešamība un ģimenes rituāls
Draugiem Facebook Twitter Google+