Mobilā versija
+17.1°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
6. jūnijs, 2017
Drukāt

“Swedbank” klientiem no 1.augusta nepatīkams maksājums par naudas izņemšanu (15)

Swedbank2_bankomats_TS_6

No 1.augusta “Swedbank” klientiem būs jāmaksā par skaidras naudas izņemšanu “DNB bankas” bankomātos.

“Swedbank” klienti skaidru naudu bez maksas varēs izņemt “Swedbank” un “SEB bankas” bankomātos. Abu minēto banku bankomāti nodrošina, ka “Swedbank” klientiem visā Latvijā būs pieejami bankomāti, paskaidroja “Swedbank” mediju attiecību vadītāja Kristīne Jakubovska.

“Pēdējo gadu laikā mūsu banka savu bankomātu tīklu ir paplašinājusi visaktīvāk, vienlaikus to arī modernizējot. Katrā Latvijas pilsētā un novadā ir vismaz viens bankomāts, kur “Swedbank” klienti var izņemt naudu bez papildu komisijas maksas,” klientus informē “Swedbank”. Tā sola šogad izvietot vēl vairākus jaunus bankomātu vairākās Latvijas vietās: Pāvilostā, Durbes novada Tadaiķu pagastā, Jelgavā un Rīgā.

“DNB bankas” pārstāve Lelde Sāre – Jansone informēja, ka “DNB bankas” klientiem nekas nemainīsies – ar “DNB bankas” kartēm varēs arī turpmāk izņemt skaidru naudu ar vienādiem nosacījumiem gan “DNB bankas”, gan “SEB bankas”, gan “Swedbank” bankomātos.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Tas nav nekas jauns to jau vareje paredzet.

 2. Fui nordbankai…

 3. Swedbank AS kārtējais brīnums… Lai tik sagādātu klientiem neērtības.. piemēram automāta kas atrodas Dole naudu izņemt nevar lai gan automāts ir izmaksas/ iemaksas… Patstāvīgs uzraksts tikai iemaksu var veikt… Tuvākais Zoom veikalā… Ļoti ērti!!!! Esat zaudējuši kārtējo klientu… Filiāle Maskavas 240 mūžīgās problēmas ar izmaksas automātu … Izteikti nerunigi konsultanti… Pasarg’ Dievs kaut ko pajautāt…

 4. urā, atkal jauns temats žēlabām un gaudu dziesmām.

 5. labrīt!

 6. Sen jau taa ir, mes 2014 gadaa atgriezaamies Lv un man no 100 Euro panjema 5!!!

 7. Es pat nezināju, ka var arī citā bankā izņemt.

 8. Bankas aizies tik talu kad naudu cilveki tures zekes un bankas tikai zaudes klientus . Neaizmirstiet kad darba algu ir tiesibas sanemt ari skaidra .

 9. Noņem visus Swedbank automātus Juglā un labi. Kur cilvēki posmā Alfa -Ādaži naudu izņems? Tikai citu banku bankomātos.
  Vispār Swedbank dara visu, lai klienti aizietu no šīs bankas. Es cenšos tikai ar skaidru naudu cik iespējams darboties.

  • SEB bankomātos arī var izņemt naudu…

   • Un kur tad Juglā (Brīvības gatve) no Alfas virzienā Berği ir SEB bankomāts? Nav ne Swetbank ne SEBbank! Pie Supernetto DNB,kur varēja, Juglas centrs nodega, Swedbank filiāli un bankomātu pie Drogas likvidēja! Nu… kur ir šie daudzie uzstādītie bankomāti???

  • lasīt arī proti vai tikai rakstīt? Ne jau swedbank to ievieš!!

  • ka neesmu Swedenes klients. Parēķināju, cik izmaksā komisijas gada laikā un vēl nelabvēlīgā attieksme kritiskos brīžos un izvēlējos citu banku.
   P.S. Tieši Swedene ir nolēmusi ietaupīt, nemaksājot DnB bankai par tās bankomātu izmantošanu. Bet tas rada Swedbank klientiem neērtības. Ha-ha, Swedene jau lielākā banka Latvijā (p a g a i d ā m) un tai klientu neērtības pie kājas, vai ne?!

Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+