“TalTech” arī no Ogres aizved dramatisma pilnu uzvaru 0

Zaudējumu Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārā čempionāta mačā svētdien piedzīvoja BK “Ogre”, kas savā laukumā ar rezultātu 97:102 (20:20, 20:17, 18:34, 30:17, 9:14) pagarinājumā piekāpās Tallinas “TalTech”.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
“Es pat nespēju iedomāties, ka pieaugušai sievietei var kaut ko tādu teikt” – sieviete vilcienā piedzīvojusi nepatīkamu izturēšanos no diviem pusaudžiem
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 24

“Ogres” sastāvā pa 22 punktiem iemeta Rinalds Sirsniņš un Jānis Pozņaks, kamēr “TalTech” labā 28 punkti Tomasam Rādikam.

Lai arī pirmajā puslaikā komandas cīnījās līdzvērtīgi, otrajā puslaikā “TalTech” ieguva iniciatīvu, viesiem trešās ceturtdaļas beigās iegūstot vairāk nekā desmit punktu vadību. Tiesa, par spīti gana lielajam deficīta, “Ogre” noslēdzošajā ceturksnī atspēlējās, jo Sirsniņš trīs minūtes pirms beigām panāca 82:81 jau par labu Latvijas komandai. Tobrīd mājinieki bija veikuši 14:0 izrāvienu, turklāt pēc tam Pozņaks pievienoja vēl trīs punktus.

“Ogre” bija atguvusi vadību, tomēr to nenosargāja, jo 11 sekundes pirms beigām caurgājienu realizēja Jāns Puidets, panākdams 88:88. Mājiniekiem uzvaru izraut tā arī neizdevās, bet pagarinājumā pārāki jau izrādījās Tallinas komandas basketbolisti.

Ogrēnieši pēc diviem zaudējumiem sestdien atgriezās uz uzvaru takas, ar 99:89 pārspējot “Tartu Universitāti”.

“TalTech” pēdējās piecās spēlēs guvusi četrus panākumus, sestdien dramatiskā cīņā ar 85:82 gūstot virsroku pār BK “Jūrmala”, kad pēdējā sekundē sarēžgitu tālmetienu no laukuma stūra trāpīja Gregors Arbets.

LATVIJAS – IGAUNIJAS LĪGA

Latvijas Universitāte” – “Valka/Valga” 76:84 (17:14, 36:30, 58:55). Jaunzems 22, Birkāns, Feikners pa 15; Rouzs 20, Eihfuss, Hallers pa 17.

Parnu Sadam” – BK “Ventspils” 72:82 (17:12, 34:34, 54:64). Posts 17, Veids-Četmens 15, Kirvess 13; Lomažs 19, Džonsons 18, Drame 13.

Valmiera Glass/ViA” – “Avis Rapla” 69:82 (21:18, 40:42, 58:68). Elksnis 14, Dubults 13, Kaufmanis 12; Hokinss 19, Kajupanks 16, Mikelsons 15.

BK “Ogre” – “TalTech” 97:102 (20:20, 40:37, 58:71, 88:88). Pozņaks 23, Dārgais 21+14AB, Sirsniņš 19; Gīse 30+12AB, Rādiks 29, Puidets, Vilups pa 12.