Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. maijs, 2014
Drukāt

Teilora Svifta iesūdzēta tiesā par skaitļa 13 izmantošanu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu apģērbu zīmols iesūdzējis tiesā popmūzikas zvaigzni Teiloru Sviftu par preču zīmes “Lucky 13” izmantošanu uz koncertos pārdotajām piemiņas lietām.

Kompānija “Blue Sphere Inc.” norāda, ka reģistrējusi preču zīmi “Lucky 13”, ko jau aptuveni 20 gadus izmanto 50. gadu rokenrola iedvesmotai apģērbu līnijai. Taču Sviftas 2012. gada koncertturnejā tika tirgotas mantas ar tādu pašu uzrakstu.

“Kamēr Sviftas komanda aizrāvusies ar viņas zīmola sargāšanu, tā aizmirst par citu intelektuālā īpašuma tiesībām,” tiesā iesniegtajā sūdzībā sūrojas kompānija.

24 gadus vecā Svifta uzskata, ka 13 ir viņas laimīgais skaitlis. Pirms koncertiem viņa mēdz to uzrakstīt uz rokas, izmanto tvitera segvārdā un ir pat likusi uzzīmēt uz savas privātās lidmašīnas.

“Kad vien manā dzīvē parādās skaitlis 13, tas nes ko labu,” Svifta 2009. gadā sacīja intervijā mūzikas telekanālam MTV.

“Blue Sphere Inc.” pieprasa aizliegt Sviftas zīmola ražotajām precēm izmantot frāzi “Lucky 13”, kā arī segt zaudētos ieņēmumus un juridiskos izdevumus.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+