Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
2. aprīlis, 2016
Drukāt

“Tele2” tīklā darbojas apmēram 60 000 “iPhone” viedtālruņu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Telekomunikāciju operatora “Tele2” tīklā darbojas apmēram 60 000 ASV tehnoloģiju uzņēmuma ražoto “Apple iPhone” viedtālruņu, aģentūrai LETA atklāja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Mūsu klienti ir iecienījuši “iPhone”, un tie ir vieni no pārdotākajiem telefoniem Latvijā,” sacīja Vancovičs. “Kopējais “iPhone” skaits “Tele2″ tīklā drīz sasniegs 60 000.”

“Arī par jauno “iPhone SE” mūsu klienti ir izrādījuši lielu interesi, un paredzu, ka pirmajā nedēļā pieprasījums varētu pārsniegt piedāvājumu,” piebilst Vancovičs.

Kā ziņots, jaunākais ASV tehnoloģiju uzņēmuma “Apple” viedtālrunis “iPhone SE” Latvijā būs pieejams no 6.aprīļa.

“Tele2” Latvijā 2015.gadā apgrozīja 100 miljonus eiro, bet uzņēmuma bruto peļņa sasniedza 32 miljonus eiro.

Uzņēmums dibināts 1997.gadā un pilnībā pieder SIA “Tele2 Holdings”, kas savukārt pieder Zviedrijā reģistrētajam uzņēmumam “Tele2 Sverige Aktiebolag”.

“Tele2 AB” ir viens no lielākajiem mobilo sakaru operatoriem Eiropā, kas darbojas deviņās valstīs – Austrijā, Igaunijā, Horvātijā, Latvijā, Lietuvā, Nīderlandē, Vācijā un Zviedrijā, kā arī ārpus Eiropas – Kazahstānā.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+