Mobilā versija
+5.5°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
27. oktobris, 2015
Drukāt

Telefons melomāniem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ģitāru pastiprinātāju un skaļruņu ražotājs “Marshall” laidis klajā savu pirmo “Marshall London” viedtālruni. Telefona izstrādē lielākā nozīme pievērsta tieši ērtai mūzikas atskaņošanai augstā kvalitātē.

Tālrunis ieguvis divus skaļruņus un atsevišķu procesoru tieši mūzikas atskaņošanai, kā arī divas austiņu pieslēgvietas divu dažādu mūzikas ierakstu baudīšanai. Līdz ar minēto tālrunis ieguvis 2 GB RAM, četrkodolu procesoru, 16 GB iekšējo atmiņu, 8 megapikseļu kameru un nomaināmu 2500 mAh akumulatoru. Tālrunis nopērkams visos “LMT” veikalos par 499 eiro.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+