Horoskopi un mistika
Ezoterika

Tests: Izvēlies attēlu un uzzini, cik spēcīga ir tava enerģētika0

Ievads
Psihologi apgalvo, ka ikvienam cilvēkam ir noteikta saistība ar krāsu, – tas, kuram tonim dodam priekšroku, visai precīzi raksturo personību.

Jūsu priekšā ir pieci zīmējumi akvareļa tehnikā. Paskatieties uz tiem un izvēlieties, ar kuru no attēliem jūs vislabprātāk izrotātu savu darba vietu. Zemapziņa, veicot izvēli, atklās jūsu personīgās īpašības, kā arī norādīs uz stiprajām uz vājajām lietām.

Ja izvēlējāties 1. zīmējumu

Pievērsiet uzmanību krāsām, kuras dominē jūsu izvēlētajā zīmējumā – aukstais zilais, kas liecina par iekšupvērstību, atšķaidīts ar rozā un lillā, proti, toņiem, kuros ir klāt sarkanā krāsa. Tas nozīmē, ka pie darba jūs ķeraties ar vēsu galvu, bet entuziasms jūs mēdz aizvilināt prom no realitātes. Piemēram, strādājot pie kāda projekta, jūs pēkšņi varat aizklīst gluži citās tālēs un aizmirst par risinājumiem, kuri nepieciešami pamatprojektā. Taču šī īpašība var izrādīties jums arī palīdzīga. Tā ļauj aizrautīgi un ar kaismi darīt to, kas jums patiešām patīk, iegrimstot uzdevumā līdz ausīm.

Visticamāk jūs nemīlat monotonu darbu un bieži jūtat nepieciešamību izvēdināt galvu. Jums ir spēcīga enerģētika, bet jums trūkst prasmes koncentrēties. Efektīvāk būs, ja iemācīsieties plānot savus darbus. Tāpat vēlams savā dzīvē ieviest meditācijas prakses, kas palīdzēs atjaunot spēkus un savākties.

Ja izvēlējāties 2. zīmējumu

Darbs jums ir dabiska, taču ne īpaši iepriecinoša nodarbība. Tomēr, neraugoties ne uz ko, jūs vienmēr darāt visu, kas no jums atkarīgs. Iespējams, kādā mērā esat darbaholiķis. Jūs augstu vērtējat kolektīvu un jums darbā ir labi draugi. Jūs iepriecina svētki un korporatīvi, no tiem jūs uzlādējaties un kādu laiku strādājat vēl intensīvāk nekā parasti.

Zīmējuma izvēle liecina, ka jūsu enerģētika diezgan ātri iztērējas. Laiku pa laikam jums nākas to atjaunot. Ja bieži jūtat spēku izsīkumu vai ciešat no bezmiega, neielaidiet šo situāciju. Jums palīdzēs atpūta un nomierinošas mūzikas klausīšanās.

Ja izvēlējāties 3. zīmējumu

Jūs uzņematies daudz lietu vienlaikus, un, visticamāk, esat aktīvs komandas biedrs vai pat tās līderis. Jūs protat strādāt ātri, bet kvalitatīvi. Ja runā par trūkumiem, jūs, iespējams, esat nedaudz juceklīgs, īpaši, ja runa ir par finansēm. Jūsu darbība ir strukturēta līdz sīkumiem, jūs spējat atrast pareizo brīdi savu priekšlikumu izteikšanai. Iespējams, jūs vienmēr neesat izteikts pirmrindnieks, bet jūsu centību un darba mīlestību pamana daudzi.

Nevar teikt, ka jums būtu ļoti spēcīga enerģētika, taču tā ir stabila. Jūsu enerģija tiek aktīvi tērēta, bet jūs vienmēr atrodat laiku tās papildināšanai. Jūs jūtat, ka esat labs profesionālis, un šī sajūta ir patiesa. Lai saglabātu iekšējo harmoniju, jums nepieciešama aktīva atpūta, kuru pavada pilnvērtīgs miegs.

Ja izvēlējāties 4. zīmējumu

Esat par sevi labās domās, un jūsu apņemšanās pietiek, lai izsistos uz priekšu. Pie mīnusiem jāmin tas, ka mēdzat apzināti nepamanīt patiesību. Iedzimtā impulsivitāte jums ļauj ģenerēt idejas un izpildīt darbus ātrāk nekā citiem, taču jūs cenšaties izvairīties no ļoti detalizētiem darbiem, vai ari atliekat tos, cik vien ilgi iespējams, jo tie prasa lielāku enerģijas ieguldījumu. Steigas dēļ jūsu darbā var palikt dažādas sīkas nepilnības, taču jūs par tām nesatraucaties un nepievēršat tām uzmanību, jums daudz svarīgāka šķiet kopaina.

Saistītie raksti

Ļoti bieži šie cilvēki ir aktīvi ārpusdarba jomās: var organizēt svētkus vai konkursus, prot ienest krāsas ikdienas pelēcībā. Jūsu enerģija ir visai nestabila, reizēm tērējat iekšējos spēkus pagalam neapdomīgi, un tieši šī iemesla dēļ jums var rasties problēmas.

Ja izvēlējāties 5. zīmējumu

Jūsu autoritāte var būt slēpta vai atklāta, taču tā ir nepārprotama, un galvenokārt tieši jūsu nosvērtības un pašpārliecības dēļ. Jūs noteikti uzskata par darbaholiķi, taču patiesībā jūs turaties pie pārliecības, ka visam savs laiks un vieta: darbā jāstrādā, bet mājās jāatpūšas un jābūt kopā ar ģimeni. Cilvēki, iespējams, aizrādījuši uz jūsu perfekcionismu, īpaši tādēl, ka, ķeroties pie kāda darba, jūs to izpildāt simtprocentīgi kvalitatīvi, kaut arī nesteidzīgi.

Jūs pārliecināti virzāties uz mērķi un noteikti to sasniegsiet, jo izturības un profesionālisma jums atliku likām. Enerģētiskajā plāksnē piederat pie cilvēkiem, kuri ļoti lēni uzkrāj enerģiju, taču arī ļoti produktīvi to tērē. Ātrāk atjaunot spēkus jums palīdzēs, piemēram, rīta vingrošana vai joga vakaros.
Avots: esotericblog.ru

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neuzticies svešiem cilvēkiem! Horoskopi 12.septembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Šajās dienās pati daba dziedina: Svaru padomi
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudziem šodien jāuzmanās – gaidāma ļoti bīstama diena! Horoskopi 11. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.LV
Dabā
Sinoptiķi svētdien izsludinājuši Latvijā oranžā līmeņa brīdinājumu par stipru vēju
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Ir skaidrs, kurš turpmākos četrus gadus valstī būs centrālais atslēgas cilvēks 1
53 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Rīgā atkritumus izvedīs pēc ārkārtas situācijas pagaidu plāna
43 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO: Zemessargi Rīgā mācās aizturēt nemiera cēlājus 1
12 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
No šodienas atjaunos ūdenslīmeni Rīgas HES ūdenskrātuvē
1 stunda