×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
27. jūnijs, 2014
Drukāt

Tiesai nodota lieta par netiklām darbībām ar nepilngadīgām meitenēm

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

25. jūnijā Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzēts vīrietis par netiklu darbību izdarīšanu ar divām nepilngadīgām personām, informē Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, viena cietusī apsūdzētajam teica, ka viņai nav kur palikt pa nakti, jo dzīvo ārpus pilsētas. Apsūdzētais atļāva cietušajai palikt pa nakti savā dzīvoklī un pierunāja viņu stāties dzimumattiecībās, paskaidrojot, ka tas būs kā samaksa par piedāvātajām naktsmājām. Turpinot savas noziedzīgās darbības, apsūdzētais vīrietis ne mazāk kā desmit reizes stājās dzimumsakaros ar cietušo, zinādams, ka viņa ir nepilngadīga.

Apsūdzētais, nodarbojoties ar privātā taksometra pakalpojumu sniegšanu, uz ielas ievēroja otru cietušo personu un piedāvāja viņai iekāpt automašīnā. Sarunas laikā cietusī arī teica, ka viņai ir četrpadsmit gadi un ka nav kur palikt pa nakti, jo sastrīdējusies ar māti. Apsūdzētais atļāva cietušajai palikt savā dzīvoklī un piedāvāja viņai stāties dzimumsakaros, uz ko cietusī nepiekrita. Zinādams, ka viņa ir nepilngadīga, apsūdzētais apsolīja par to samaksāt 30 latus (42.69 eiro).

Apsūdzētais abas cietušās izmantoja arī pornogrāfiska rakstura fotoattēlu izgatavošanā, vienu cietušo iesaistīja prostitūcijā. Apsūdzētais aizturēja arī vienas cietušās mazgadīgo dēlu kā ķīlnieku, nolūkā cietušo piespiest stāties ar viņu dzimumattiecībās, izvirzot to par noteikumu ķīlnieka atbrīvošanai.

Vīrietis savu vainu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā neatzīst.

Lieta izskatīšanai nodota Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+