×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
26. februāris, 2017
Drukāt

Tiešraide 16:00: Latgaliešu kultūras gada balva “Boņuks 2016”

lmt_bonuks_med2

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šodien, 26. februārī no plkst. 16.00 tiešraidē vērot Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks” pasniegšanas ceremonijas norisi Latgales vēstniecībā “Gors”, Rēzeknē.

Šogad Latgales zelta – māla – “Boņuks” tiks pasniegti jau devīto reizi, 18 nominācijās sabiedrības un kultūras, mūzikas un literatūras sadaļās godinot sasniegumus latgaliešu kultūras dzīvē, kas aptver ne vien Latgales reģionu, bet arī latgaliskās aktivitātes citur Latvijā un pasaulē.

Tiešraides skatītājus un “Boņuka” svinīgajā ceremonijā klātesošos viesus ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs grupas “Dabasu Durovys”, “Piparmētra”, “Sovvaļnīks”, projekts “Jezups i Muosys”, folkloras kopa “Upīte”, tradicionālās mūzikas grupa “Tautumeitas”, solistu apvienība “Jubilāri”, Guntra Kuzmina, dziesminieks Kārlis Kazāks, vīru koris “Graidi”, postfolkloras grupa “Rikši” un dziesminiece Laura Bicāne.

Latgaliešu kultūras gada balva “Boņuks 2016” tiešraidē skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv. Tiešraides skatītāji aicināti dalīties ar saviem viedokļiem Twitter vidē, atzīmējot @Bonuks_bolva un lietojot tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+