Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tik romantiska pirmdiena sen nav bijusi! Horoskopi 12.jūnijam 0

Foto – Fotolia

Auns
Vari mierīgi uzelpot, melnā strīpa ir beigusies. Lai ko tu arī nedarītu, viss izdosies. Šodien var piepildīties pašas lolotākās vēlmes. Noteikti pavadi romantisku vakaru kopā ar otro pusīti, bet – ja mīļotā cilvēka tev pagaidām nav, šodien tu, iespējams, viņu satiksi.

Vērsis

Visas tavas domas šodien būs koncentrētas uz ģimeni. Tev noteikti izdosies būtiski uzlabot attiecības ar tuviniekiem un kaimiņiem. Šodien veiksmīgs būs mājokļa remonts un jaunu mēbeļu iegāde. Iespējams, tev šodien izdosies atjaunot pārtrauktas draudzības attiecības. Nav izslēgts, ka drīzumā piepildīsies tavas priekšnojautas.

Dvīņi

Šīs zīmes pārstāvjus šodien gaida viņu sapņa piepildīšanās. Galvenais laikus noorientēties un nepalaist garām īsto brīdi. Veiksmīgs laiks lietišķajām operācijām – tu ar panākumiem varēsi sevi realizēt uzņēmējdarbībā. Šodien norisināsies daudzas tikšanās un negaidītas iepazīšanās, kas izraisīs zināmas pārmaiņas personīgajā dzīvē. Veiksmīga diena, lai iepirktos.

Vēzis

Tavā dzīvē gaidāmas kardinālas pārmaiņas. Tas, kas brieda jau zināmu laiku, par realitāti kļūs tieši šodien. Pārmaiņas attieksies uz daudzām sfērām, un tava personīgā dzīve šajā plānā nav izņēmums.

Lauva

Piemērota diena, lai īstenotu iecerēto. Neļauj šaubām vai slinkumam valdīt pār tevi. Jebkādos apstākļos saglabā pārliecību par sevi. Laba diena, lai badotos, piemeklētu atbilstošu diētu un nodarbotos ar fiziskajiem vingrinājumiem. Pievērs uzmanību zobu stāvoklim.

Jaunava

No Jaunavām šī diena prasīs nopietnu attieksmi pret lietām. Visi tavi nepārdomātie lēmumi un impulsīvā rīcība izraisīs neprognozējamus rezultātus. Dzīves potenciāls šīs zīmes pārstāvjiem šodien būs augstā līmenī, tomēr pretrunīgo tendenču dēļ veiksme jebkurā brīdī var no tevis novērsties. Iespējams, tieši šodien tev nāksies risināt ne tikai sadzīves, bet arī personīgas problēmas, kas rezultātā var atvirzīt otrajā plānā visu pārējo. Vairāki Jaunavas zīmē dzimušie, iespējams, gūs lielu laimestu vai īstenos veiksmīgu pirkumu.

Svari

Svari šodien var nonākt nepatīkamu notikumu centrā. Viņiem nāksies aizstāvēt savu viedokli un pierādīt, ka dara visu pareizi. Šodien pacenties uzlabot attiecības ar tuviniekiem. Neparaksti svarīgus dokumentus, neapmeklē spēļu zāles, nelieto alkoholiskos dzērienus, jo tas var novest pie nepatikšanām.

Skorpions

Šī diena Skorpioniem solās būt kritiska. Iespējami konflikti gan ar kaimiņiem, gan pilnīgi svešiem cilvēkiem. Īpaša uzmanība jāpievērš pārtikas produktu kvalitātei, pastāv liela iespēja saindēties. Šodien tu, iespējams, saņemsi nepatiesu informāciju, tāpēc pirms izdarīt secinājumus, visu rūpīgi pārbaudi.

Strēlnieks

Labvēlīga diena radošumam. Ja tu sen vēlējies sākt gleznot, dziedāt vai spēlēt kādu mūzikas instrumentu, tad šī ir tam vispiemērotākā diena. Bet tad, ja tu ar kādā no šīm jomām darbojies profesionālā līmenī, tevi gaida lieli panākumi.

Mežāzis

Šajā dienā iespējamas nepatikšanas finanšu sfērā. Mēģini uz laiku aizmirst par visiem saviem pienākumiem un darbiem. Pievērs uzmanību bērniem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien zvaigznes pret tevi būs labvēlīgi noskaņotas. Pacenties nekādos apstākļos nepamest iepriekš sākto darbu, tas var atnest prāvu finanšu ienākumu. Sadarbība kolektīvā nostiprinās tavas pozīcijas. Šodien, iespējams, vairākiem Svaru zīmes pārstāvjiem būs jādodas ceļojumā, kas pavērs tev jaunas un interesantas perspektīvas.

Zivis

Pārmērīgs azarts ar Zivīm šodien var izspēlēt ļaunu joku. Noteikti izvairies no azartspēlēm, lai pēc tam nevajadzētu nožēlot nepārdomātu rīcību.

Avots: “mlady.net”

LA.lv