×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
2. septembris, 2013
Drukāt

Tikai vienā avīzes numurā


270820132

Interesanta, nopietnas pārdomas raisoša bija jūsu 27. augusta avīze. Jau laikraksta pirmās lappuses rakstā “Tiesas nevarīgas, politiķi nedzirdami?” pirmās rindas saasināja lasītāja uzmanību, ka runa būs par pavisam nopietnu tēmu.

 

Trešajā lapā – “Urbanovičs nomet cimdu”, tālāk vēl nopietnāk (trakāk) – “Jo vairāk trokšņa, jo labāk” par Krievijas “tautiešu” konferenci… Rubrikā “Lasītāju balsis” par notiekošo valstī Klaudija Tiltiņa vēstulē “Kur mūsu inteliģence?” pasvītro: “Tagad liktenīgos brīžos vissvarīgākā problēma ir nacionālās inteliģences loma” un ir izbrīnīta par inteliģencē valdošo politiskā instinkta atrofiju, kas nopietni vājina Latvijas pamatus…

Arī valmieriete Grieta Ore, domājot par Latvijas nākotni, nosoda noniecinošo, pret Kārli Ulmani izvērsto kritiku un saka: “Jābūt pateicīgiem par viņa paveiktajiem darbiem, viņš bija īsts patriots. Cilvēkiem vajadzētu vairāk novērtēt viņu un viņa paveikto.”

Manuprāt, tas ir tieši tas, par ko runā cienījamā K. Tiltiņas kundze, jautājot: “Kur mūsu inteliģence?” Laikam gan mūsdienu inteliģencei būtu šodien jāliek galvas kopā un jādomā pavisam nopietni par jauna Ulmaņa tipa cilvēku – patriotu, lai glābtu Latviju no tām likstām.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+