×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
30. maijs, 2016
Drukāt

TOP 5 veidi, kā pievilināt veiksmi. Latvijas laimes lutekļu padomi

© Sonja Calovini - Fotolia.com© Sonja Calovini - Fotolia.com
Uzziņa

Latvijā lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē bija trīs bērnu māmiņai no Valkas, kura 2013.gadā tika pie 258 207 latu naudas laimesta un privātmājas 57 822 latu vērtībā (laimesta kopējā vērtība eiro – 367 395).

Pirms vairākiem gadiem psiholoģijas profesori no Edinburgas universitātes sāka pētīt atšķirības starp cilvēkiem, kuriem dzīvē regulāri veicas, un tiem, kurus vajā neveiksmes. Pētījumā zinātnieki secināja – cilvēks nepiedzimst laimes krekliņā, taču viņam ir visas iespējas “noķert veiksmi aiz astes”.

Lūk, veikalu tīkla “Mego” apkopotie pieci paradumi, kas, iespējams, tev noderēs, lai pievilinātu veiksmi gan loterijās, gan citās dzīves jomās.

Izmanto jebkuru iespēju
Reiz viens no Edinburgas universitātes psiholoģijas profesoriem laikrakstā publicēja paziņojumu, ka tiek meklēti dalībnieki eksperimentam par veiksmi. Tajā tika aicināti piedalīties cilvēki, kas sevi uzskata par potenciāliem neveiksminiekiem, un ļaudis, kas sajūtas kā 100% veiksminieki.

Visiem eksperimenta dalībniekiem tika iedots biezs laikraksts un lūgts saskaitīt fotoattēlus. Vienā no lappusēm liela izmēra šriftā bija teikts: “Parādiet šo teikumu profesoram un jūs atalgojumā saņemsiet 250 mārciņu”.

Kā jau varēja gaidīt, teikumu ievēroja visi veiksminieki un saņēma balvu, bet tie, kas sevi jau iepriekš nodēvēja par neveiksminiekiem, to palaida garām. Izrādās, ka viss ir vienkārši – neveiksminieki parasti ir vairāk saspringti un nemierīgi, un tas traucē spējai ievērot to, ko viņi negaida. Veiksmīgi cilvēki ir vairāk atslābuši un atvērti, tāpēc viņi redz to, ko redz, ne tikai to, ko meklē vai vēlas saskatīt.

Eksperiments pierādīja, ka veiksme ir nevis apstākļu sakritība, bet gan mūsu spēja izmantot jebkuru iespēju, kas var mainīt mūsu dzīvi uz labo pusi. Labākais veids, kā pievilināt veiksmi – noticēt sev un rīkoties.

Liepājniece Iveta Čunčule ir piemērs, ka ticība sev un pozitīva attieksme pret dzīvi ir veiksmes atslēga – pagājušajā gadā viņa laimēja veikala “Mego” rīkotās loterijas galveno balvu – jaunu 2015.gada izlaiduma automašīnu “Toyota Yaris”.

Laimīgā loterijas dalībniece tagad jau gadu kopā ar ģimenes locekļiem brauc vinnētajā automobilī un saka, ka tic likteņa labvēlībai. “Visiem iesaku piedalīties loterijās. Veiksme atnāk pie cilvēkiem, pie kuriem tai jāatnāk,” ir pārliecināta Iveta. Viņa arī šogad nolēmusi izmēģināt veiksmi “Mego” loterijā, kas norisināsies līdz pat 10.jūlijam, un arī šogad galvenā balva būs jauna automašīna “Toyota Yaris”.

Dažkārt, lai tiktu pie vērtīgas balvas, noder arī pacietība un jau iepriekš minētā pārliecība par veiksmi. Tā, piemēram, pagājušajā gadā pēc vairāk nekā desmit gadu ilgas piedalīšanās izlozēs laime beidzot uzsmaidīja 55 gadus vecajam Ilmāram Ozoliņam – viņš 2015.gada 8.augustā “Latvijas Loto” rīkotajā “SuperBingo” papildspēlē laimēja automašīnu.

“”Mego” loterijā šogad izlozētas dažādas vērtīgas balvas, tostarp vairākas dāvanu kartes ceļojumam. Vēl vari pagūt piedalīties loterijā – galvenās balvas izloze notiks 15.jūlijā! Cilvēki bieži vien netic, ka tiešām var laimēt lielas balvas. Taču Ivetas un Ilmāra piemērs ir apliecinājums, ka vajag ticēt veiksmei, un tad brīnumi notiek,” sacīja veikala tikla “Mego” mārketinga nodaļas vadītājs pārstāvis Aleksandrs Afanasjevs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+