Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
3. novembris, 2016
Drukāt

Trīs vai četras līnijas uz rokas locītavas. Ko tās pastāsta par cilvēku? (3)

4linijas

Rokas līniju lasīšana jeb hiromantija kļuva populāra jau pirms simtiem gadu. Tās radītāji ir hindu astrologi. Pirmo reizi tā aprakstīta ķīniešu senajos rakstos, no kurienes tā samērā ātri izplatījās visā Austrumāzijā. Vēl mazliet vēlāk tā nokļuva arī Eiropā. Šodien hiromantija ir māksla, kuru aktīvi praktizē īpaši apmācīti speciālisti.

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā lasīt rokas līnijas, ir nevis plauksta, bet gan rokas locītava. Uz rokas locītavām skatāmas aprocei līdzīgas līnijas.

Tiek uzskatīts: jo vairāk tādu līniju, jo garāka būs cilvēka dzīve. Visbiežāk sastopamas divas vai trīs līnijas, bet to mēdz būt arī četras.

Katrai no šīm līnijām ir konkrēta nozīme, un tās var atklāt svarīgas lietas par cilvēka dzīvi. Piemēram, pirmā līnija vēsta par veselības stāvokli.

Tālāk lasi visu četru līniju skaidrojumus!

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Neesmu nekad neko muļķīgāku lasijis.

  2. Pēc kuras rokas tad jāskatās,man kreisai savādāk kā labajai..

  3. No kuras puses tad jāsāk skaitīt?

Martā astroloģijā sāksies Saules gads! Kā mūs ietekmēs planētu cilpas, skaidro Kristaps Baņķis (2)2017. gads – Saules gads. Saules sistēmas centra nonākšana gada pārvaldījumā liks daudzām iepriekš turpu šurpu riņķojušām tēmām atgriezties pie pamatnes, pie pirmsākuma.
Draugiem Facebook Twitter Google+