×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
10. marts, 2016
Drukāt

Turcija neuzņems atpakaļ imigrantus (4)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Turcija negrasās uzņemt atpakaļ tos imigrantus, kas jau sasnieguši Grieķijas salas, ceturtdien paziņojis Turcijas Eiropas Savienības (ES) lietu ministrs Volkans Bozkirs.

Ministrs norādīja, ka Ankaras piedāvājums ES neietver nelegālos imigrantus, kuri jau atrodas Grieķijā.

Viņš arī brīdināja, ka Turcija, kurā jau atrodas 2,7 miljoni Sīrijas bēgļu, nevarēs uzņemt atpakaļ ļoti lielu skaitu nelegālo imigrantu.

“Būtu precīzāk teikt, ka atpakaļuzņemšanas līguma ar ES gadījumā Turcijā atpakaļ nogādāto migrantu skaits būs tūkstoši vai desmiti tūkstoši, nevis simti tūkstoši vai miljoni,” Bozkira teikto citē Turcijas ziņu aģentūra “Anadolu”.

Sarunās Briselē šonedēļ Turcija pārsteidza ES līderus, piedāvājot uzņemt atpakaļ visus nelegālos imigrantus, kas ieradušies Grieķijā. Ankara arī ierosināja, ka ES varētu izmitināt vienu Sīrijas bēgli no nometnēm Turcijā apmaiņā pret katru sīrieti, kuru Turcija uzņemtu no Grieķijas.

Apmaiņā pret to Turcija pieprasīja palielināt palīdzību Turcijai par trim miljardiem eiro, līdz jūnijam nodrošināt Turcijas pilsoņiem bezvīzu režīmu ar ES, kā arī paātrināt Ankaras iestāšanās sarunas ar bloku.

Tomēr šī vienošanās vēl ir jāapstiprina, kas varētu notikt samitā nākamnedēļ.

Vienošanās ir izpelnījusies arī ANO, dažādu cilvēktiesību aizstāvju grupu un vairāku ES dalībvalstu kritiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Protams, ka neuzņems! Viņi ir viltīgi! Naudu viņi kautkādu pieprasa! Pilnīgs Neprāts! Un Eiropa taisās viņiem to maksāt! Bet, Pat ne aizdot! Ar sūdainu mietu tiem turkiem pa muguru! Lielākā daļa bēgļu ir ieradušies eiropā, caur turciju! Ir Momentāli jāslēdz EU robežas! turcija nav Eiropas savienība! turcija nav eiropas valsts! Musulmānu valsts, nu nekādīgi nevar būt Eiropas valsts! Eiropa ir balta! Un tie tur visi ir āzija! turcija nekad nebūs EU! turcija nekad nebūs eiropas valsts! tas nav iespējams! Baltajai eiropai ir jāapvienojas idejā un jāizsaka kategorisks Portests, Pret/STOP! Vēl un joprojām visādu dienvidu tautu ieplūšanai Eiropā! Tie kuri dēļ viņiem krīt un ceļas (tādu ir ļoti daudz), tos vajag apcietināt un Deportēt uz turciju, maroku, tunisiju, ēgipti, pakistānām, indijām! Ir vairākās valstīs, baltajiem iedzīvotājiem, Tūsktošiem, jāizziet ielās, Bez vardarbības! Bet skaidri un gaiši paziņojot! Ka Mēs nevēlamies šo visu dienvidu tautu Okupāciju, Ieplūšanu Mūsu mājās, mūsu Pilsētās! Protams jau ir par vēlu! EU spējīgajās valstīs jau sen dzīvo entie Desmiti Miljoni visādi melnie! Paaudzēm! Neticiet? Atbaruciet paskatieties, kas notiek visur! Uz ielas, veikalos, darba vietās! Skolās! Nu pilnīgi visur! Pilnīgs Rosols!

 2. Baltija tikai Baltiem Atbildēt

  Tikai naivais vai valsts ienaidnieks var turpināt ticēt šai Merkeles un

  pārejo welcomistu baltās rases iznīcināšanas lobistiem, kas pielauj un

  paredz paredz ielaist ES teritorijā “bēgļus”- teroristus, izvarotājus.

  Robežas ir jāslēdz nekavējoties izmantojot visus NATO militāros resursus.

  Kāda jēga mums maksāt savus nodokļus par 2 % no IKP Latvijas budžeta ja

  militāristi nepilda savu tiešo pienākumu – neaizsargā mūsu valsts un ES

  ārējās robežas no iebrucējiem, noziedzniekiem, nelegālajiem

  robežpārķāpējiem, teroristiem izvarotājiem. Mums nav jāmaksā nodokļi tikai

  par militāristu rotaļam Ādažu un citos poligonos un parādi vienreiz gadā

  Daugavas krastmalā.
  Bez militārs robežas aizsardzības kas ir vajadzīga un nepieciešama ir nepieciešama pret migrācijas likuma pilnveidošana.
  Potencinālajm Migrantam ir jādod skaidrs signāls, ka nelikumīga ierašanās valstī nerada tiesība uz patvērumu bet tikai draud ar arestu un izsūtīšanu. Speciālais status nosaka, ka uz personu neattiecas parastās pilsoņa tiesības un tiesu sistēmas procedūra. Te jāskatās pēc ASV pieņemtā Patriota akta un Austrālijas migrācijas apkarošanas likumu kopas. Atri un efektīvi !

 3. Saņēmuši bezvīzu režīmu ar ES turki pieprasīs uzturēšanās atļaujas ES un ,,nogruntēsies,, ES valstīs.Turki arī ir musulmaņi arī turkiem alahs ir visvarens tā tiks tiks atjaunota bijusī osmaņu impērija bez neviena šāviena un plašākās robežās.

 4. Turcija bēgļus nepieņem, Turcija pieņem tikai naudu.
  Nesaprtu uz ko viņi cer? Ka no Turcijas varēs nopirkt (par 3miljardiem!!!) burvju nūjiņu, kas visu atrisinās? Beigu beigās, būs iztērējuši naudu, Turcija paziņos, ka problēmu atrisināt nevar. UN no visa šī grandiozā risinājuma čiks vien paliks. Turki būs izspieduši no ES visu, k viņiem vajadzēs un problēmai risinājuma vienalga nebūs.

Draugiem Facebook Twitter Google+