×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
7. februāris, 2014
Drukāt

“UB40” koncertu Rīgā iesildīs pašmāju regeja projekts “Cannadis”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

28. februārī Rīgas kinostudijā notiks britu regeja grupas “UB40” otrais koncerts pēc to dibinājušo dalībnieku apvienošanās. Pirms leģendārajiem mūziķiem kopīgu uzstāšanos sniegs Horens Stalbe un Milky Selecter.

Pēc ilgākas prombūtnes Latvijā pērn atgriezies mūziķis, kādreizējais radio dīdžejs Horens Stalbe, kas tagad vada Vecrīgas populārās vietas “Cuba Cafe” radošo darbību, kā arī muzicē kopā ar dīdžeju Milky Selecter regeja apvienībā “Cannadis”, kas izveidota jau pirms 11 gadiem. Abi regeja dzīvesveida virzītāji Latvijā kļuvuši par leģendārās britu regeja grupas “UB40” koncerta viesiem Rīgā. “Cannadis” atklās koncertu 28. februārī ar stundu garu uzstāšanos. “Cannadis” jau ir pieredze, iesildot ievērojamu mākslinieku uzstāšanās, kā, piemēram, “Mumiy Troll” un “Prāta Vētra”.

Horena kādreizējais muzikālais projekts “FUCK art” deviņdesmitajos gados kļuvis par pirmo latviešu mūzikas produktu, kas atskaņots Lielbritānijas MTV kanālā. Horens kopā ar Lindu Leen pārstāvējis Latviju Eirovīzijas konkursā, dažādos skaņdarbos un uzstāšanās sadarbojies ar komponistu Kārli Lāci, dziedātāju Rolandu Ūdri, grupu “Time After Time” un citiem. Jaunākais Horena izaicinājums ir maestro Raimonda Paula labāko skaņdarbu pārskaņošana regeja ritmos, sadarbībā ar ārvalstu regeja māksliniekiem un pieredzējušo latviešu mūzikas producentu Gintu Stankeviču. Savukārt Milky Selecter mūzikas apritē ir jau 30 gadus, un šajā laikā kā dīdžejs un producents piedalījies dažādos muzikālos projektos, sadarbojoties ar Artūru Medni, Robertu Gobziņu un citiem pieredzējušiem māksliniekiem.

Koncerts Rīgā 28. februārī būs grupas “UB40” otrā uzstāšanās kopš apvienošanās, pēc priekšnesuma sniegšanas Nigērijā. Šī gada janvārī pirms 36 gadiem izveidotās grupas “UB40” dibinātāji un galvenie dalībnieki, pa vienam pametuši agrāko grupas sastāvu, paziņoja par apvienošanos, lai atkal kopīgi radītu jaunus skaņdarbus un sniegtu regeja koncertus jauniem un vecākiem faniem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+