Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
18. janvāris, 2015
Drukāt

Ūdens līmenis Ogrē nav būtiski mainījies

Foto-LETAFoto-LETA

Ūdens līmenis Ogres lejtecē pēdējā diennaktī nav būtiski mainījies, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Svētdien, 18.janvārī, plkst.6 ūdens līmenis Ogres novērojumu stacijā, kas atrodas pie pilsētas robežas ar Ogresgala pagastu, lejpus Dārzkopības teritorijas “Ogre”, bija 270 centimetru jeb aptuveni 20 centimetru zemāks nekā sestdienas rītā.

Ogres pilsētā saglabājas ledus sastrēgums, bet caur to palielinājusies ūdens plūsma, tādēļ līmenis nedaudz pazeminājies un, visticamāk, vairs strauji nekāps.

Arī Lielpeču novērojumu stacijā, kas atrodas netālu no Ogresgala, ūdens līmenis ir stabils un relatīvi zems.

Applūdušas palienes ir ne tikai Ogres lejtecē, bet arī pie Lielupes, Lielās Juglas un Aiviekstes.

Ūdens līmenis Lielupē pie Jelgavas un Kalnciema pēdējā diennaktī kāpis par nepilniem desmit centimetriem, bet augšpus Jelgavas – nedaudz krities.

Nākamnedēļ gaidāms neliels sals, tādēļ ūdens līmenis sāks pazemināties visās Latvijas upēs, prognozē hidrologi.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+