Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
27. septembris, 2014
Drukāt

Ugunsgrēkā Rīgā cietuši divi cilvēki (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītā diennakts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekiem aizritējusi salīdzinoši mierīgi, bijis piektdienai neierasti neliels izsaukumu skaits, tomēr divi cilvēki ugunsgrēkā cietuši, aģentūra LETA uzzināja VUGD.

Kādu pensionāru pāri 26.septembra rītā ugunsdzēsēji izglāba ugunsgrēkā, kas bija izcēlies dzīvoklī Brīvības ielā, Rīgā. Izsaukums uz ugunsgrēku saņemts plkst.8.30, dzīvoklī degušas sadzīves mantas. Abi cietušie nodoti mediķiem un nogādāti slimnīcā.

Lielākais ugunsgrēks piektdien noticis Siguldā, kur nodedzis šķūnis 80 kvadrātmetru platībā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD darbinieki devušies dzēst 12 ugunsgrēkus – trīs Rīgā un deviņus citviet Latvijā, kā arī 13 reizes piedalījušies glābšanas darbos.

Saņemti arī septiņi maldinoši izsaukumi, kas ir nedaudz vairāk nekā parasti. Tas skaidrojams ar apkures sezonas sākumu, piemēram, ugunsdzēsēji tiek izsaukti gadījumā, kad krāsnī ir slikta vilkme un veidojas sadūmojums, taču ugunsgrēka draudu nav.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Visa Latvija zina, ka ugunsdzēsēji strādā pa 24,5 stundām (Ne pa 24 h!!!), bet maksā TIKAI par 22 h!!! Eiropas regula EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES DIREKTĪVA 2003/88/EK (2003. gada 4. novembris)
    par konkrētiem darba laika organizēšanas aspektiem. nosaka, ka darbs nevar ilgt ilgāk par 12 h, jo cilvēks nogurst. Bet Latvijas ugunsdzēsēji ir UNIKĀLI. Viņi strādā ar vēl otrā darbā. Kāds ir šo ugunsdzēsēju darba efektivitāte, variet iedomāties. Bet par to sāks tikai domāt tad, kad nodegs jūsu māja, ies bojā jūsu bērni, radinieki.

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+