Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. decembris, 2014
Drukāt

Ugunsgrēkā sadeg 120 vistas un laivu garāžas

Foto-LETAFoto-LETA

Dobeles novadā sestdien, 27.decembrī, kādā saimniecībā izcēlies ugunsgrēks, kurā bojā gājušas 120 vistas, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Negadījums noticis, aizdegoties kūtij 230 kvadrātmetru platībā. Cilvēki negadījumā cietuši nav.

Līdzās kūtij atradusies arī saimniecības ēka, kuru glābējiem izdevies nosargāt.

Iespējamais ugunsgrēka iemesls – īssavienojums elektroiekārtā.

Rīgā, Tvaika ielā, 27.decembra vakarā ugunsgrēks izcēlies laivu garāžās, nopostot 12 no tām. Kopējā degšanas platība konstatēta 200 kvadrātmetru platībā. Cietušo nav.

Negadījuma brīdī lielākā daļa uguns skarto laivu garāžu bijušas tukšas. Iespējamie ugunsgrēka iemesli vēl nav skaidri.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 42 izsaukumiem, no kuriem 25 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 12 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+