×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
10. septembris, 2014
Drukāt

Ukrainas prezidents paraksta likumu par sankcijām (1)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Ukrainas prezidents Petro Porošenko trešdien parakstīja likumu “Par sankcijām”, kuru augustā pieņēma Augstākā padome (parlaments), informēja parlamenta interneta vietne.

Parlaments 14.augustā pieņēma likumu “Par sankcijām”, parlamenta spīkers Aleksandrs Turčinovs 26.augustā parakstīja šo likumu un nosūtīja prezidentam parakstīšanai.

Šī likuma projekts paredzēja, ka sankcijas pret konkrētām ārvalstu fiziskām un juridiskām personām un preti to kontrolētām juridiskām personām tiek apstiprinātas ar Nacionālās drošības un aizsardzības padomes lēmumu un stājas spēkā ar prezidenta dekrētu.

Gadījumā, ja sankcijas tiek noteiktas pret ārvalsti vai neierobežotu personu loku ar noteiktu darbības veidu (nozaru sankcijas), tad pēc Nacionālās drošības un aizsardzības padomes lēmuma un prezidenta dekrēta tās stājas spēkā pēc apstiprināšanas parlamentā, kas jāizdara 48 stundu laikā.

14.augustā izskatot šo likumu, tajā tika veikti daži grozījumi, tostarp par atteikšanos īstenot sankcijas pret medijiem un aizliegt pasta sakaru pakalpojumus un preses izdevumu izplatīšanu. Pieņemtā likuma teksts tomēr netika publiskots.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ukrainu naudas maiss izklaidejas uz pilnu klapi

Draugiem Facebook Twitter Google+