×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
18. februāris, 2012
Drukāt

Uz Eirovīziju Azerbaidžānā dosies Anmary

anmary

Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku pārstāvēs Anmary ar dziesmu “Beautiful Song”.

Uzvarētājs tika izraudzīts superfinālā, kurā ar skatītāju balsojumu un žūrijas vērtējumu iekļuva arī “Mad Show Boys” ar dziesmu “Music Thief” un Samanta Tīna un Dāvids Kalandija ar dziesmu “I Want You Back”. “Mad Show Boys” superfinālā ieguva trešo vietu, bet Samanta Tīna un Dāvids Kalandija – otro vietu.

“Urā!” sauca uzvarētāja, nespējot noticēt savai uzvarai. Dziesma “Beautiful Song” saņēma 104 punktus no žūrijas un 4645 skatītāju balsis.

Superfinālā par ceļazīmi uz Eirovīziju cīnījās arī duets Samanta Tīna un Dāvids Kalandija ar dziesmu “I Want You Back”, kas saņēma 112 žūrijas punktus un 918 skatītāju balsis, kā arī “Mad Show Boys” ar dziesmu “Music Thief”, kas saņēma 84 punktus no žūrijas un 4218 skatītāju balsis.

Latvijas pārstāvis Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā tika noskaidrots, ņemot vērā gan televīzijas skatītāju balsojumu, gan žūrijas vērtējumu.

Sestdien, 18.februārī, Ventspilī Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases finālā piedalījās arī Rūta Dūduma ar dziesmu “My World”, “PeR” ar dziesmu “Disco Superfly”, “Triānas parks” ar dziesmu “Stars Are My Family”, Paula Dukure ar dziesmu “Celebration”, Andris Ābelīte ar dziesmu “We Can Change The World”, Elizabete Zagorska ar dziesmu “You Are a Star” un Roberts Pētersons ar dziesmu “She’s a Queen”.

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisināsies Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku no 22.maija līdz 26.maijam. Latvijas pārstāvji starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzstāsies 22.maijā, pirmajā pusfinālā

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+