×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
18. jūnijs, 2017
Drukāt

Uzmanies pat dārzā! Vīrieti un bērnu pie mājas sakodušas odzes (9)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Aizvadītajā diennaktī kādu vīrieti un bērnu piemājas dārzā sakodušas odzes, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Pierīgā mediķu palīdzība bija vajadzīga kādam 52 gadus vecam vīrietim, kuram, pļaujot zāli, pirkstā iekodusi čūska. Pēc viņa teiktā, tā bijusi odze.

Savukārt Vidzemē čūska iekodusi gadu vecam bērnam pirkstā. Vecāki pamanījuši, ka arī šajā gadījumā tā bijusi odze.

Kā ziņots, kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi saņēma 1198 izsaukumus, no kuriem 262 bija saistīti ar dažādiem negadījumiem un traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Odzes arī ir cilvēki – grib ērti iekārtoties! Tāpēc, pirms pacelt kādu dēli, plāksni, vai akmeni, ir jāpieņem, ka apakš tā varētu būt odze. Man īpašumā ir speciāli noliktas šīfera plāksnes, zem kurām dzīvojas gan skudras, gan odzes, gan gliemeži. Dažreiz aizeju tās aplūkot. Odze var iemitināties kurmja alā, ravējot dārzus jābūt uzmanīgam. Nav ko ātri skraidīt pa pļavu – čūskas nepaspēj aizmukt… . IEMĀCIET BĒRNIEM PAREIZI IZTURĒTIES PRET ČŪSKĀM! Bērns var nesaprast, kas tā par kustīgu bantīti… .

  2. Sakost var suns utlm,odze var iekost…..

  3. Kuros novados diez ir atrastas odzes?

  4. Kādreiz dedzinājām zāli un nebija tik daudz problēmu ar čūskām un ērcēm.

    • Kādreiz bija biežāk kari… daudz vairāk apšāva un nebija problēmu ar prātvēderiem. Ja nopietni – neviena saprātīga odze neļausies izcept, tā parasti paspēs iemukt kurmja alā.

  5. Nevajag bāzt pirkstus,kur nevajag!

  6. nabaga latvieši pat čūskas viņiem kož

Draugiem Facebook Twitter Google+