Ekonomika
Bizness

Uzņēmēji “sveic” deputātus ar divu mēnešu ievēlēšanu un aicina “saņemties”0


Arhīva foto. Par LTRK padomes priekšēdētāju ar balsu vairākumu atkārtoti ievēl Aigaru Rostovski.
Arhīva foto. Par LTRK padomes priekšēdētāju ar balsu vairākumu atkārtoti ievēl Aigaru Rostovski.
Foto – LETA/Ieva Čīka

Biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) “sveic” deputātus ar ievēlēšanas jubileju 13.Saeimā un aicina “saņemties” veidojot valdību, kurai ar steigu jāsāk strādāt, risinot virkni ar problēmām.

Tāpat LTRK atgādina, tiekoties ar partijām un to apvienībām pēc 13.Saeimas vēlēšanām, tika saņemts apliecinājums, ka pirms lēmuma par kandidatūru izvirzīšanu finanšu un ekonomikas ministru amatiem, notiks konsultācijas ar lielāko uzņēmēju biedrību.

Jo ikdienā notiek cieša sadarbība, lai kopīgi veicinātu uzņēmējdarbības vides attīstību un tautsaimniecības izaugsmi. Tāpat būtiski zināt, kas būs galvenie prioritārie virzieni valdības deklarācijā, lai bizness un valsts “dotos vienā virzienā”.

“Ir pagājuši tieši divi mēneši kopš vēlēšanām, kuru laikā nav izdevies izveidot valdību. Manuprāt, tas ir pietiekami garš laiks, lai vienotos par prioritātēm, veiktu nepieciešamās konsultācijas gan partiju vidū, gan ar tik nozīmīgu biedrību kā LTRK,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

“Darāmo darbu ir daudz, tostarp jāizstrādā nākamā gada valsts budžets, jāveic virkne reformu un jāpieņem citi būtiski lēmumi, tādēļ aicinu partijas atbildīgi izturēties pret valsti un vienoties par Ministru kabineta sastāvu.”

LTRK uzskata, ka pašreiz izveidojusies ļoti nelabvēlīga situācija, jo trūkst skaidrības ne tikai par to, kas būs uzņēmējiem būtiskāko ministriju vadītāji, bet arī dzīvojam “pagaidu režīmā”, nepieņemot svarīgus lēmumus Latvijas ekonomikas attīstības veicināšanai.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.

Saistītie raksti

Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2400 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2016.gadā pārsniedza 13,6 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LA.lv